https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 642

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1920 Dévaványai utcakép, szakadással, 17x24 cm
1
16663.

cca 1920 Dévaványai utcakép, szakadással, 17x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Csák Miklós (1933-2013): Fotó negatívok 12 db, négy csíkon tibeti portrék, tájképek
1
16664.

Csák Miklós (1933-2013): Fotó negatívok 12 db, négy csíkon tibeti portrék, tájképek

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csák Miklós (1933-2013): Fotó negatívok 24 db, több csíkon tibeti, ázsiai portrék, tájképek, negatív tartóban
1
16665.

Csák Miklós (1933-2013): Fotó negatívok 24 db, több csíkon tibeti, ázsiai portrék, tájképek, negatív tartóban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csák Miklós (1933-2013): Fotó negatívok 22 db, több csíkon tibeti, ázsiai portrék, tájképek, negatív tartóban
1
16666.

Csák Miklós (1933-2013): Fotó negatívok 22 db, több csíkon tibeti, ázsiai portrék, tájképek, negatív tartóban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1906 Tbiliszi, utcaképek, jelenetek 3 db feliratozott fotó + egyéb vidéki képek / Tbilisi, Georgia. street views. 3 detailed photos 18x12 cm
1
16667.

1906 Tbiliszi, utcaképek, jelenetek 3 db feliratozott fotó + egyéb vidéki képek / Tbilisi, Georgia. street views. 3 detailed photos 18x12 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
[Fényképalbum] Heidelberg. Carl Lange német fotográfus 12 korabeli fotójából készült leporelló fotóalbum. Készült 1889-1900 között. Heidelberg, 1900 körül. Carl Lange Verlag. 12 vintázs felvétel, méretük többségében: 100x155 mm. Az 1863-ban született Carl Lange fotográfus 1883-tól működött a délnémet egyetemi városban, Heidelbergben. A város neves portréfotósának számított, ám a város épített örökségéről is érzékletes fotókat készített, mely megörökíti az 1890-es évtized komponálási rendjét, közlekedési viszonyait és öltözködési modorát. Fotói többsége a Karl Pfaff által szerkesztett helytörténeti monográfiában jelent meg, (Heidelberg und Umgebung. Heidelberg, J. Hörning, 1902). Albumunk felvételei: Heidelberg von der Terrasse -- Heidelberg von Philosophenweg -- Heidelberg von der Hirschgasse -- Heidelberger Schloss: Der Schlosshof -- Heidelberger Schloss: Der Friedrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der Otto Heinrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der achteckige Thurm mit dem Altan -- Mensur in der Hirschgasse -- Heidelberger Carcer -- Heidelberg: Das grosse Fass -- Hotel zum Ritter -- Heidelberger Schloss: Der gesprengte Thurm. Példányunk fűzése a második fotó után meglazult. Díszesen aranyozott, festett, vaknyomásos, enyhén sérült gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
1
16668.

[Fényképalbum] Heidelberg. Carl Lange német fotográfus 12 korabeli fotójából készült leporelló fotóalbum. Készült 1889-1900 között. Heidelberg, 1900 körül. Carl Lange Verlag. 12 vintázs felvétel, méretük többségében: 100x155 mm. Az 1863-ban született Carl Lange fotográfus 1883-tól működött a délnémet egyetemi városban, Heidelbergben. A város neves portréfotósának számított, ám a város épített örökségéről is érzékletes fotókat készített, mely megörökíti az 1890-es évtized komponálási rendjét, közlekedési viszonyait és öltözködési modorát. Fotói többsége a Karl Pfaff által szerkesztett helytörténeti monográfiában jelent meg, (Heidelberg und Umgebung. Heidelberg, J. Hörning, 1902). Albumunk felvételei: Heidelberg von der Terrasse -- Heidelberg von Philosophenweg -- Heidelberg von der Hirschgasse -- Heidelberger Schloss: Der Schlosshof -- Heidelberger Schloss: Der Friedrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der Otto Heinrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der achteckige Thurm mit dem Altan -- Mensur in der Hirschgasse -- Heidelberger Carcer -- Heidelberg: Das grosse Fass -- Hotel zum Ritter -- Heidelberger Schloss: Der gesprengte Thurm. Példányunk fűzése a második fotó után meglazult. Díszesen aranyozott, festett, vaknyomásos, enyhén sérült gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
ca 1890 San Remo souvenir. 14 db kabinetfotót tartalmazó leporello füzet vasútállomás, casino, stb. Festett egészvászon kötésben. Gerincén kis sérüléssel. /         ca 1890 San Remo souvenir. Leporello booklet containing 14 cabinet photographs railway station, casinos, etc. Painted full-cloth binding. Small damage to the spine.
1
16669.

ca 1890 San Remo souvenir. 14 db kabinetfotót tartalmazó leporello füzet vasútállomás, casino, stb. Festett egészvászon kötésben. Gerincén kis sérüléssel. / ca 1890 San Remo souvenir. Leporello booklet containing 14 cabinet photographs railway station, casinos, etc. Painted full-cloth binding. Small damage to the spine.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1880-1900 Brüsszel, leporelló 10 db keményhátú fotóval, egyenként 11x16,5 cm // cca 1880-1900 Brussels, Bruxelles, foldout with 10 vintage photos, 11x16.5 cm each
1
16670.

cca 1880-1900 Brüsszel, leporelló 10 db keményhátú fotóval, egyenként 11x16,5 cm // cca 1880-1900 Brussels, Bruxelles, foldout with 10 vintage photos, 11x16.5 cm each

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900-1920 Svájc, Berni-Alpok, Eiger, Mönch és Jungfrau hegycsúcsok látképe, kihajtható panoráma fotó kartonon, 10,5x46 cm, karton: 12,5x66 cm
1
16671.

cca 1900-1920 Svájc, Berni-Alpok, Eiger, Mönch és Jungfrau hegycsúcsok látképe, kihajtható panoráma fotó kartonon, 10,5x46 cm, karton: 12,5x66 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1900 Vitanesti látképe a Putna folyó mellett (Vrancea, Romania), 18x13 cm / View of Romanian village Vitanesti (Vrancea, Romania.)
1
16672.

cca 1900 Vitanesti látképe a Putna folyó mellett (Vrancea, Romania), 18x13 cm / View of Romanian village Vitanesti (Vrancea, Romania.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 Visk (Viskovo, Viskove), Várhegyi fürdő, Berta csarnok, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, foltos, 11,5x15 cm, karton: 16x21 cm
1
16673.

cca 1900 Visk (Viskovo, Viskove), Várhegyi fürdő, Berta csarnok, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, foltos, 11,5x15 cm, karton: 16x21 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szlanikfürdő (Slănic-Moldova), Hotel Racovita, a hátoldalon feliratozott fotó, 12x18 cm
1
16674.

Szlanikfürdő (Slănic-Moldova), Hotel Racovita, a hátoldalon feliratozott fotó, 12x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz