https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 430

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Augenschmaus vom Essen im Stilleben. Hrsg. von Ingried Brugger und Heike Eipeldauer. München,2010,Prestel, 245+3 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19947.

Augenschmaus vom Essen im Stilleben. Hrsg. von Ingried Brugger und Heike Eipeldauer. München,2010,Prestel, 245+3 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
2010-2012 4 db Fischer árverési katalógus, XV-XIX. századi festészet, művészet témában. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19948.

2010-2012 4 db Fischer árverési katalógus, XV-XIX. századi festészet, művészet témában. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Franz Radziwill: Mythos Technik. Isensee, 2000., Oldenburg, 211 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés,
1
19949.

Franz Radziwill: Mythos Technik. Isensee, 2000., Oldenburg, 211 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
9
 
Szentpály-Juhász Miklós: Szent István-terem. Találkozás a történelemmel. Bp., 2023, Hauszmann Alapítvány, 153+(5) p. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1
19950.

Szentpály-Juhász Miklós: Szent István-terem. Találkozás a történelemmel. Bp., 2023, Hauszmann Alapítvány, 153+(5) p. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tápay-Szabó László:  Reformtörekvések az amerikai városkormányzásban. Budapest, (1940). Budapest székesfőváros házinyomdája. 35 + [1] p. Egyetlen önálló kiadás. Tápay-Szabó László (1874-1941) újságíró, író, művelődéstörténész. 1923-tól az Egyesült Államokban élt, a Columbia Egyetem magyar tanszékén tanított. 1930-ban tért haza és Szegeden tanított, illetve közíróként, művelődéstörténészként publikált. Társadalompolitikai kérdéseket boncoló tanulmánykötete az amerikai városok önkormányzatiságát, szegényügyét, közlekedésügyét, önszervező, vállalkozó hajlamát vizsgálja. Az olvasmányos, anekdotikus stílusban megírt esszékötet példaanyaga az Egyesült Államok számos vidékéről való: New York-i és kaliforniai, új-angliai, középnyugati és déli példák egyaránt szerepelnek a munkában. (Különlenyomat a Városi Szemle XXVI. évfolyamából.) Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban, jó példány.
1
19951.

Tápay-Szabó László: Reformtörekvések az amerikai városkormányzásban.
Budapest, (1940). Budapest székesfőváros házinyomdája. 35 + [1] p. Egyetlen önálló kiadás.
Tápay-Szabó László (1874-1941) újságíró, író, művelődéstörténész. 1923-tól az Egyesült Államokban élt, a Columbia Egyetem magyar tanszékén tanított. 1930-ban tért haza és Szegeden tanított, illetve közíróként, művelődéstörténészként publikált. Társadalompolitikai kérdéseket boncoló tanulmánykötete az amerikai városok önkormányzatiságát, szegényügyét, közlekedésügyét, önszervező, vállalkozó hajlamát vizsgálja. Az olvasmányos, anekdotikus stílusban megírt esszékötet példaanyaga az Egyesült Államok számos vidékéről való: New York-i és kaliforniai, új-angliai, középnyugati és déli példák egyaránt szerepelnek a munkában.
(Különlenyomat a Városi Szemle XXVI. évfolyamából.)
Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban, jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Zádor Anna - Rados Jenő: A klasszicizmus építészete Magyarországon. Az egyik szerző, Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész, egyetemi tanár által dedikált példány. Bp., 1943, MTA (Franklin-ny.), 428 p.+ 48 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, foltos borítóval, ázásnyomokkal, erősebben sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban.
1
19952.

Zádor Anna - Rados Jenő: A klasszicizmus építészete Magyarországon. Az egyik szerző, Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész, egyetemi tanár által dedikált példány. Bp., 1943, MTA (Franklin-ny.), 428 p.+ 48 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, foltos borítóval, ázásnyomokkal, erősebben sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Eric Arrouas - Jacques Almira: Double Page Photos - Le Carnaval De Venise. Párizs, 1984, SNEP, fotókönyv, kiadói papírkötés.
1
19953.

Eric Arrouas - Jacques Almira: Double Page Photos - Le Carnaval De Venise. Párizs, 1984, SNEP, fotókönyv, kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bonnard. München, 1994,Hirmer, 347+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19954.

Bonnard. München, 1994,Hirmer, 347+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Vizsolyi János szobrászművész 3 db dedikált katalógusa: Zemlényi Györgyi (szerk.): Vizsolyi János szobrászművész. 50 év. Bp., 2009, KM-Pharmamédia, 96 p. Kiadói kartonált papírkötés. + Vizsolyi János. H.n., 1995, magánkiadás. Kiadói papírkötés. + Vizsolyi János. H.n., 2003, magánkiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Mindhárom a művész által dedikált példány.
1
19955.

Vizsolyi János szobrászművész 3 db dedikált katalógusa: Zemlényi Györgyi (szerk.): Vizsolyi János szobrászművész. 50 év. Bp., 2009, KM-Pharmamédia, 96 p. Kiadói kartonált papírkötés. + Vizsolyi János. H.n., 1995, magánkiadás. Kiadói papírkötés. + Vizsolyi János. H.n., 2003, magánkiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Mindhárom a művész által dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Wilhelm Morgner 1891-1917. Gemälde, Zeichnungen, Druckgraphik. Hrsg. von Klkaus Bussmann. Stuttgart, 1991., Gerd Hatje, 285 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19956.

Wilhelm Morgner 1891-1917. Gemälde, Zeichnungen, Druckgraphik. Hrsg. von Klkaus Bussmann. Stuttgart, 1991., Gerd Hatje, 285 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
August Macke: "Durchfreuen der Natur." Gemälde, Zeichnungen und Aquarelle. Hrsg. Andrea Firmenich. München, 2006, Prestel, 200 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19957.

August Macke: "Durchfreuen der Natur." Gemälde, Zeichnungen und Aquarelle. Hrsg. Andrea Firmenich. München, 2006, Prestel, 200 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagybánya. Nagybányai festészet a neósok fellépésétől 1944-ig. Szerk.: Jurecskó László, Kishonthy Zsolt. Miskolc, 1992., MissonArt Galéria. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált, többek közt Boromisza Tibor, Tihanyi Lajos, Ziffer Sándor, Patkó Károly, Czóbel Béla, Czigány Dezső, Kádár Béla, Perlrott Csaba Vilmos, Galimberti Sándor, Kmetty János, Jándi Dávid, Nagy Oszkár műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19958.

Nagybánya. Nagybányai festészet a neósok fellépésétől 1944-ig. Szerk.: Jurecskó László, Kishonthy Zsolt. Miskolc, 1992., MissonArt Galéria. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált, többek közt Boromisza Tibor, Tihanyi Lajos, Ziffer Sándor, Patkó Károly, Czóbel Béla, Czigány Dezső, Kádár Béla, Perlrott Csaba Vilmos, Galimberti Sándor, Kmetty János, Jándi Dávid, Nagy Oszkár műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz