Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. I-II köt. Eötvös Károly Munkái ... https://www.darabanth.com/hu/500-Gyorsarveres/500.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Hajozas-Balaton~1000009/Eotvos-Karoly-Utazas-a-Balaton-korul-I-II-kot-Eotvos-Karoly-Munkai-I-II-Bp-1901-Revai-2~II3408500
3408500
17700
500
Ships Balaton
Leírás: Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. I-II köt. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1901, Révai, 2 sztl. lev.+ 301+(3) p.; 2 sztl. lev.+ 299+(1) p. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítókkal, helyenként foltos lapokkal (néhány erősebben foltos lappal).
: tg