Festmények és grafikák Tételek száma: 938
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3158814
10428
497
30000
Josef Linschinger (1945-): Átlós kompozíció, 1994. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/48). 48x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/48). 3137424
10429
497
30000
Josef Linschinger (1945-): Geometrikus kompozíció, 1994. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/48). 48x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/48). 3298268
10430
497
Josef Seidl-Seitz (1908-1988): Vietnámi anya. Fametszet, papír. 60x21 cm. Üvegezett fakeretben. 2939746
10431
497
38000
Joseph Kádár (1936-2019): Színek, 1996. Szitanyomat, fa, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 22x85,5 cm / screenprint on wood, signed 3116963
10432
497
170000
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
3330476
10433
497
180000
Józsa János (1936-2016): Csendélet festőecsetekkel, 1967. Olaj, farost. Jelezve jobbra fent. Üvegezett fakeretben. 60x48 cm
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2908140
10434
497
5500
Józsa Sándor (1910-1989): Budapesti park. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 27×40 cm 2908182
10435
497
Józsa Sándor (1910-1989): Felhős táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm 3395409
10436
497
Juraj Melis (1942-2016): L&Dz. Szitanyomat papír, jelzett 40x31 cm 3350535
10437
497
3200
Juraj Meliš (1942-2016): P. F. 2005. Szitanyomat, papír, jelzett, lap teteje kissé foltos, 34x23 cm 3326537
10438
497
Jurida Károly (1935-2009): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 3400792
10439
497
Jurida Károly (1935-2009): Comenius Johannes Amos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft