Festmények és grafikák

Tételek száma: 938

Zirkelbach László (1916-2014): Lovasszekér a tájban, 1972. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60x80 cm
10939.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

10940.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Zombori László (1937-): Téli tisztás, 1986. Olajtempera, farost, jelezve balra fent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Dekoratív fakeretben, 55x75 cm
10942.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Zombory Lajos (1867-1933): Utcarészlet, 1901. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 15×22 cm
10943.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10944.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Zsigovics Iván (1958- ): 4 db illusztráció Hemingway Az öreg halász és a tenger c. művéhez. Tus, papír, jelzés nélkül, egy üvegezett fakeretben, 21,5x15 (x4) cm
10945.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Zsigovics Iván (1958- ): Égi gyűrű. Szitanyomat, papír, jelzett, lapszéli elszíneződésekkel, 34x23 cm
10946.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Zsigovics Iván (1958- ): Égi jelek (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, lapszéli elszíneződésekkel és szakadással, 35x23 cm
10947.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Zsigovics Iván (1958- ): Keleti béke. Fametszet, papír, jelzett, számozott (17/30), üvegezett fakeretben, 36x24 cm
10948.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Zsigovics Iván (1958- ): Teremtő. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (38/100), lap széle foltos, 28x19,5 cm
10949.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Zsigovics Iván (1958- ): Vadászrepülők,1983. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 40x25 cm
10950.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Zsigovics Iván (1958- ):Tanító. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (30/100). Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 28x19 cm
10951.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft