Festmények és grafikák Tételek száma: 938
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3397080
10939
497
30000
Zirkelbach László (1916-2014): Lovasszekér a tájban, 1972. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60x80 cm 3027254
10940
497
Zobor Jenő (1898-1959): Szerelmespár. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 80×60 cm 3363355
10942
497
Zombori László (1937-): Téli tisztás, 1986. Olajtempera, farost, jelezve balra fent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Dekoratív fakeretben, 55x75 cm 3336843
10943
497
Zombory Lajos (1867-1933): Utcarészlet, 1901. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 15×22 cm 3141141
10944
497
Zórád Géza (1896-1959): Vzparti táj, 1936. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 23x31 cm 3361558
10945
497
Zsigovics Iván (1958- ): 4 db illusztráció Hemingway Az öreg halász és a tenger c. művéhez. Tus, papír, jelzés nélkül, egy üvegezett fakeretben, 21,5x15 (x4) cm 3363262
10946
497
Zsigovics Iván (1958- ): Égi gyűrű. Szitanyomat, papír, jelzett, lapszéli elszíneződésekkel, 34x23 cm 3363270
10947
497
3200
Zsigovics Iván (1958- ): Égi jelek (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, lapszéli elszíneződésekkel és szakadással, 35x23 cm 3361501
10948
497
Zsigovics Iván (1958- ): Keleti béke. Fametszet, papír, jelzett, számozott (17/30), üvegezett fakeretben, 36x24 cm 3363274
10949
497
3200
Zsigovics Iván (1958- ): Teremtő. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (38/100), lap széle foltos, 28x19,5 cm 3363249
10950
497
4200
Zsigovics Iván (1958- ): Vadászrepülők,1983. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 40x25 cm 3361491
10951
497
Zsigovics Iván (1958- ):Tanító. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (30/100). Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 28x19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft