Festmények és grafikák Tételek száma: 938
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3349247
10891
497
3200
Vén Zoltán (1941-): Jelenet (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VIII számozással, 39x28 cm 3386630
10892
497
Véssey Gábor (1948-): Asztrál, 1999. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA II/III számozással, lapszéli apró elszíneződéssel, 43×32 cm 3386579
10893
497
Véssey Gábor (1948-): Cirkusz I, 2001. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 24,5×24,5 cm 3386595
10894
497
Véssey Gábor (1948-): Látjátok feleim, 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/3 számozással, 31,5×24 cm 3386599
10895
497
Véssey Gábor (1948-): Nővér, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 29,5×21 cm 3394767
10896
497
Veszprémi Endre (1925-2013): Nagy László portréja. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró elszíneződéssel, 39×29 cm 3390815
10897
497
Vezényi Elemér (1879-1967): I. világháborús katona portréja. Akvarell, karton. Jelzett. 29x21 cm 3384078
10898
497
36000
Vidák Zsolt (1974-): Anker under water. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott. 3/100. Hátoldalon pecséttel is jelzett. 44x61 cm 3385586
10899
497
Vidéky Brigitta (1911-2017): Legelésző ló a tájban. Akvarell, papír, jelzett, apró lapszéli szakadással, kartorna kasírozva, 21x29,5 cm 3286196
10900
497
Vig György (George Vig) (?-): Maszkok (cím nélkül). Olaj, karton. Jelzett. 48,5×70 cm. 3286186
10901
497
Vig György (George Vig) (?-): Önarckép, 2005. Olaj, karton. Jelzett. 70×50 cm. 3286202
10902
497
Vig György (George Vig) (?-): Önarckép, 2005. Olaj, karton. Jelzett. Szakadással. 65×50 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft