Festmények és grafikák

Tételek száma: 938

Vén Zoltán (1941-): Jelenet (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VIII számozással, 39x28 cm
10891.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Véssey Gábor (1948-): Asztrál, 1999. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA II/III számozással, lapszéli apró elszíneződéssel, 43×32 cm
10892.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Véssey Gábor (1948-): Cirkusz I, 2001. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 24,5×24,5 cm
10893.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Véssey Gábor (1948-): Látjátok feleim, 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/3 számozással, 31,5×24 cm
10894.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Véssey Gábor (1948-): Nővér, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 29,5×21 cm
10895.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Veszprémi Endre (1925-2013): Nagy László portréja. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró elszíneződéssel, 39×29 cm
10896.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vezényi Elemér (1879-1967): I. világháborús katona portréja. Akvarell, karton. Jelzett. 29x21 cm
10897.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Vidák Zsolt (1974-): Anker under water. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott. 3/100. Hátoldalon pecséttel is jelzett. 44x61 cm
10898.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Vidéky Brigitta (1911-2017): Legelésző ló a tájban. Akvarell, papír, jelzett, apró lapszéli szakadással, kartorna kasírozva, 21x29,5 cm
10899.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Vig György (George Vig) (?-): Maszkok (cím nélkül). Olaj, karton. Jelzett. 48,5×70 cm.
10900.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vig György (George Vig) (?-): Önarckép, 2005. Olaj, karton. Jelzett. 70×50 cm.
10901.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vig György (George Vig) (?-): Önarckép, 2005. Olaj, karton. Jelzett. Szakadással. 65×50 cm.
10902.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft