Festmények és grafikák

Tételek száma: 938

10331.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

10332.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Frank Frigyes (1890-1976): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra fent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 70×60,5 cm
10333.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00

10334.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

10335.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10336.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

10337.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

10338.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Frans Masereel (1889-1972): Gyötrelem. Fametszet, papír, jelzett a dúcon. Paszpartuban. 30x22 cm
10339.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Frans Masereel (1889-1972): Jelenet. Fametszet, papír, jelzett a dúcon. Paszpartuban. 30x22 cm
10340.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Frederick Omoyama Odorige (1967-), nigériai festő: Tatafo (zenélő sámán). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Egyéni kiállítás. Magyarországi Szociáldemokrata Párt, Dohány u., Bp., 1998. Reprodukálva a kiállítás prospektusában. Fakeretben. 86x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10341.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Füle Mihály (1914-2005): Földes Ferenc portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
10342.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft