Festmények és grafikák

Tételek száma: 938

10186.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Benyovszky István (1898-1969): Kétoldalas grafika: Katonák az I. világháborúban / Zongorázó lányok. Ceruza, papír, ,jelzett, 19x26 cm
10187.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10188.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Szerzetes. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott (50/22). Paszpartuban. Hátoldalán művész címkéjén feliratozott. 30x23 cm
10189.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Vízparton, 1983. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (20/4). Paszpartuban. Lapszéli apró foltokkal. 19,5x15 cm. Ritka!!
10190.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Bessmertniy, Michail (-), feltehetően szovjet/orosz festő: Téli táj, 1967. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x26 cm
10191.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Biai-Föglein István (1905-1974): Letört ágú fa. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25×29,5 cm
10192.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Biró Andrea (-): My prison, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/10 (?) számozással, 60x25 cm
10193.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Biró Andrea (-): Róma . Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 10/12 számozással, 60x25 cm
10194.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10195.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Blahos Rudolf (1917-1986): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm.
10196.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Boldizsár István (1897-1984): Alföldi híd. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, apró foltokkal, 17×31 cm
10197.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft