Festmények és grafikák Tételek száma: 938
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135905
10186
497
19000
Bényi László (1909-2004): Téli utca. Tempera, akvarell, papír, jjl: Bényi László 55 Bényi László. 22x29 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel. 3378457
10187
497
Benyovszky István (1898-1969): Kétoldalas grafika: Katonák az I. világháborúban / Zongorázó lányok. Ceruza, papír, ,jelzett, 19x26 cm 3110576
10188
497
13000
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (9/40). Lapméret: 65×50 cm. Lapszéli apró sérüléssel. 3377845
10189
497
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Szerzetes. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott (50/22). Paszpartuban. Hátoldalán művész címkéjén feliratozott. 30x23 cm 3378087
10190
497
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Vízparton, 1983. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (20/4). Paszpartuban. Lapszéli apró foltokkal. 19,5x15 cm. Ritka!! 3298006
10191
497
Bessmertniy, Michail (-), feltehetően szovjet/orosz festő: Téli táj, 1967. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x26 cm 3389489
10192
497
Biai-Föglein István (1905-1974): Letört ágú fa. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25×29,5 cm 3355211
10193
497
Biró Andrea (-): My prison, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/10 (?) számozással, 60x25 cm 3395414
10194
497
Biró Andrea (-): Róma . Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 10/12 számozással, 60x25 cm 2739848
10195
497
Bitó Ildikó (1966-): Szakadás. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: V/V. 25x25 cm. 3142981
10196
497
15000
Blahos Rudolf (1917-1986): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm. 3366286
10197
497
Boldizsár István (1897-1984): Alföldi híd. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, apró foltokkal, 17×31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft