Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3363355
10853
494
Zombori László (1937-): Téli tisztás, 1986. Olajtempera, farost, jelezve balra fent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Dekoratív fakeretben, 55x75 cm 3336843
10854
494
Zombory Lajos (1867-1933): Utcarészlet, 1901. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 15×22 cm 3385627
10855
494
15000
Zombory Zoltán (1941-2021): 20 db tanulmányrajz (női és férfi akt, portrék, utcarészlet), 1960-as évek. Klf. technikák, papír, többségében jelzett, részben sérült, 61,5x43 és 86x58,5 cm közötti méretekben. 3141141
10856
494
Zórád Géza (1896-1959): Vzparti táj, 1936. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 23x31 cm 3386071
10857
494
15000
Zorkóczy Gyula (1873-1932): Virágzó park. Olaj, fa, jelzett. 12,5×18 cm 3361558
10858
494
Zsigovics Iván (1958- ): 4 db illusztráció Hemingway Az öreg halász és a tenger c. művéhez. Tus, papír, jelzés nélkül, egy üvegezett fakeretben, 21,5x15 (x4) cm 3361501
10859
494
Zsigovics Iván (1958- ): Keleti béke. Fametszet, papír, jelzett, számozott (17/30), üvegezett fakeretben, 36x24 cm 3363240
10860
494
4200
Zsigovics Iván (1958- ): Parlament (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (17/100), 23,5x36,5 cm 3363249
10861
494
4200
Zsigovics Iván (1958- ): Vadászrepülők,1983. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 40x25 cm 3361491
10862
494
Zsigovics Iván (1958- ):Tanító. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (30/100). Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 28x19 cm 3363246
10863
494
4200
Zsigovics Iván (1958-): Mátyástemplom (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100), lapszéli foltokkal, 38x28 cm 3092858
10864
494
50000
Zvolszky Zita (1961-): 2002 október. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x90. Fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft