Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Zombori László (1937-): Téli tisztás, 1986. Olajtempera, farost, jelezve balra fent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Dekoratív fakeretben, 55x75 cm
10853.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Zombory Lajos (1867-1933): Utcarészlet, 1901. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 15×22 cm
10854.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Zombory Zoltán (1941-2021): 20 db tanulmányrajz (női és férfi akt, portrék, utcarészlet), 1960-as évek. Klf. technikák, papír, többségében jelzett, részben sérült, 61,5x43 és 86x58,5 cm közötti méretekben.
10855.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

10856.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Zorkóczy Gyula (1873-1932): Virágzó park. Olaj, fa, jelzett. 12,5×18 cm
10857.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Zsigovics Iván (1958- ): 4 db illusztráció Hemingway Az öreg halász és a tenger c. művéhez. Tus, papír, jelzés nélkül, egy üvegezett fakeretben, 21,5x15 (x4) cm
10858.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Zsigovics Iván (1958- ): Keleti béke. Fametszet, papír, jelzett, számozott (17/30), üvegezett fakeretben, 36x24 cm
10859.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Zsigovics Iván (1958- ): Parlament (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (17/100), 23,5x36,5 cm
10860.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Zsigovics Iván (1958- ): Vadászrepülők,1983. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 40x25 cm
10861.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Zsigovics Iván (1958- ):Tanító. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (30/100). Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 28x19 cm
10862.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Zsigovics Iván (1958-): Mátyástemplom (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100), lapszéli foltokkal, 38x28 cm
10863.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

10864.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft