Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3383926
10793
494
Urbán Tibor (1960?) - Cím nélkül 2005. Vegyes technika, kollázs 28x20 cm. ÜVegezett keretben, kissé foltos paszpartuval. 3383927
10794
494
Urbán Tibor (1960?) - Cím nélkül 2005. Vegyes technika, kollázs 28x20 cm. ÜVegezett keretben, kissé foltos paszpartuval. 3379902
10795
494
Váci András (1928-1989): Pest-Budai látkép az 1840-es években (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×49 cm 3255349
10796
494
3400
Váci András (1928-1989): Puszta télen (Petőfi), 1972. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán próbanyomat IV. pecséttel, 20×29 cm 3326397
10797
494
3400
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Legelő állatok. Olaj, farost, jelzett, sérült. Paszpartuban. 39×53 cm 3326204
10798
494
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Olvasó nő. Tempera, papír, jelzett, sérült. Kopott fakeretben. 41,5×26 cm 3350238
10799
494
3800
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Őszi erdő. Olaj, karton, jelzett. Kopott fakeretben. 56×44 cm 3365479
10800
494
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Palánk utca bontása. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült. Kissé sérült fakeretben. 44×58,5 cm 3350286
10801
494
3800
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Vihar után. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30×44 cm 3365470
10802
494
3200
Váli Éva (XX. sz. második fele): Piac. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 27x35 cm 3382644
10803
494
3400
Varga Gyula (1935-2002): Balatoni vitorlás. Rézkarc, papír. Jelzett. 34x24 cm 3379866
10804
494
Varga Imre (1923-): Orfeusz. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap alja foltos, 39x29,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft