Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Saly Németh László (1920-2001): Arckép. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fakeretben. 36x23 cm
10661.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10662.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Schéner Mihály (1923-2009): Kakas és a nap Pasztell, filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 18x15 cm
10663.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Varigráfiák, mappa 10 lappal, 1987. Szitanyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott (40/120), lapméret: 70×50 cm. Forma 5 Környezetformáló Munkaközösség közreműködésével a Pesti Műhelyben került kivitelezésre. Kiadói vászonborítású mappában. Hiánytalan, komplett gyűjtői ritkaság! / 10 serigraphies on paper, all of them signed and numbered (40/120), sheet size: 70×50 cm, in original folder. Complete collector's item!
10664.

Kikiáltási ár:
800 000 Ft
2 168,02
2 500,00

Schönberger Armand (1885-1974): Városkép. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle kissé sérült, 23,5x17 cm
10665.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Scultéty Éva (1917-2001): Parkban. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/50). Üvegezett fakeretben, 30x24 cm
10666.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

10667.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Sebestyén János (1957): A Szent Család, ofszet, papír, jelzett, számozott (119/150), paszpartuban, 38x23cm
10668.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

10669.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Seres Anita (-): Amit nem látunk, 1994. Vegyes technika, kollázs, papír, paszpartuban, jelzett. 28×20 cm
10670.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Sidlovits Kálmán (működött a XX. sz. első felében): Bacsóház a Tátraalján. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, sérült fakeretben. 34,5x50 cm
10671.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

10672.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft