2011 "Sírba visztek" - A Bizottság a Műcsarnokba megy, kiállítási plakát, feltekerve, 59x42 cm + A kiállítást bemutató, képes kiadvány / katalógus, DVD-melléklettel, kiadói papírtokban. (Bernáth(y) Sándor, Waszlavik Gazember László, Gáli Ádám, Bán Mária, Victor Máté, Dorozsmai Béla, Kreutz László, Szulovszky István, Kukta Erzsébet, Horányi Sándor, Kecskés Kriszta, Wahorn András, ef Zámbó István és fe Lugossy László kiállítása).
1983 Helyzet - A hetvenes évek művészete a Sárospataki Képtárban, a Fővárosi Tanács Kiállítóházában, Haraszty István szobrászművészeti alkotásával a plakáton, jelzett a plakáton, apró lapszéli sérüléssel, 70x50 cm
Hencze Tamás (1938-2018): Gorkij: Éjjeli Menedékhely. Plakát, ofszet, papír. Megjelent 800 példányban. Magyar Hirdető. Offset- és Játékkártyanyomda. Lapszéli szakadásokkal. 68×96 cm.