Festmények és grafikák

Tételek száma: 899

Bari Janó (1955-): Múzsa. Olaj, vászon, jelzett. 143x57 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
10145.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Badacsonyi Sándor (1949-2016): Dante és Vergilius, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 39×29 cm
10146.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Borda János (1908-1978): 51 db tanulmányrajz. Klf. technikák, hártyapapír. Klf. méretekben. Részben sérült.
10147.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Baranski Emil László (1877-1941): Híd a folyó felettt. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, fa keretben 34x24 cm
10148.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Baranski Emil László (1877-1941): Keleti pályaudvar, Baross tér, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 19x29 cm
10149.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Benyovszky István (1898-1969): Ökrös szekéren Tus, papír, paszpartuban ,jelzett, 16x12 cm
10150.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Benyovszky István (1898-1969): Lóval ugrató katona. Tus, papír, paszpartuban ,jelzett, 16x12 cm
10151.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Barczi Pál (1933-2003): Dombtetőn, 1967. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (5/10). Barczi Pál Szekrényesi Lajos költőnek szóló autográf ajánlásával 1970-ből. Kissé foltos. 18,5×21,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10152.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Becsey Zsuzsa (1969-): Napló, "dzsessz...", 2000. Hidegtű, rézkarc, repesztés, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. 9/16 számozással. 33x33 cm
10153.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Berentz Péter (1972-): Egy csipkeverőnő. Dombornyomás, computer print, papír, jelzett, művészpéldány EA III/V számozással. d: 24 cm
10154.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bolyki Viola (1977-): Só. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/X számozással. 27x23 cm
10155.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bolmányi Ferenc (1904-1990): Huszák család tagjának portréja, 1945. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Sérült. Paszpartuban. 45,5x37 cm
10156.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft