Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3334119
11148
492
4600
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Madártávlatból. Olaj, farost. Rétegetelt falemezen. 34×31 cm 3334102
11149
492
3200
Olvashatatlan jelzéssel: Itáliai város. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 41×14 cm 3334068
11150
492
Olvashatatlan (Márton?) jelzéssel: Társaság az udvaron. Olaj, vászon, 52x67 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 3333042
11151
492
Olvashatatlan (Lak..?) jelzéssel: Fiú a szekéren. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 26x21,5 cm 3333049
11152
492
Olvashatatlan (Mannheim?) jelzéssel: Domboldal. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 35x30 cm 3332427
11153
492
Olvashatatlan jelzéssel: Híres magyar és külföldi személyek portréi (Kossuth Lajos, Baross Gábor, Madarász Viktor, Hubay Jenő, Brassai Sámuel stb.), 1960-as évek. Golyóstoll, papír. Össz. több mint 30 arckép több lapon, egy üvegezett fakeretben. 59x41 cm 3332424
11154
492
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Szén, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x38 cm 3331437
11156
492
Olvashatatlan jelzéssel: Női arckép, 1954. Vegyes technika, papír. Sérült, kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 37x26,5 cm 3330621
11157
492
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép. Szén, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 44,5×34,5 cm 3330627
11158
492
Olvashatatlan (Orosz G?) jelzéssel: Utca. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30×56,5 cm 3189799
11159
492
Ismeretlen orosz? jelzéssel, 2 db mű: Hölgy portrék, 1933. Ceruza, papír, egy lapra kasírozva, 26×17 és 24x17 cm 3185542
11160
492
Olvashatatlan jelzéssel: Virágzó vízpart. Olaj, vászon, farostra kasírozva. Kisebb sérülésekkel .Dekoratív fakereteben. 58x76 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft