Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3249319
11037
492
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Vidaházi jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Halász. Olaj, vászon. Sérült. 59x78,5 cm. 2972127
11038
492
Máyer B. jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, a lap sarkán folttal, kisebb törésnyommal, 18x23,5 cm 3371913
11039
492
Kmetty jelzéssel: Nagybányai látkép olaj, farost 96x93cm 3359179
11040
492
Falussy jelzéssel: Tabáni részlet. Rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 24×19 cm 3358814
11042
492
7500
Varga jelzéssel: Kikötő. Olaj, vászon. 46x61 cm 3356932
11044
492
19000
Domonkos Á jelzéssel, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Falusi udvar. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 58×77 cm 3368013
11045
492
.. Sándor Jelzéssel: Győrszentiván. Akvarell, papír .Jelzett keretben 15x22 cm 3356550
11046
492
Alorain jelzéssel: Nancy. Akvarell, papír, 32x23 cm 3356559
11047
492
Alorain jelzéssel: Brüsszel. Akvarell, papír, 32x18,5 cm 3356579
11048
492
Alorain jelzéssel: Hennebont. Akvarell, papír, 30x22 cm 3356584
11049
492
Alorain jelzéssel: Chaumont. Akvarell, papír, 31,5x22,5 cm 3355865
11050
492
Anna jelzéssel: Napraforgók ősszel, linómetszet, papír, üvegezett fakeretben, 18,5×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft