Porcelán Tételek száma: 511
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3373323
11798
491
Hollóházi hattyú + leveles tálka, jelzett, hibátlan. 3373321
11799
491
7500
Hollóházi plasztikus apróvirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm 3373320
11800
491
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3371766
11802
491
Hollóházi Beregi Szilvárium palack, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm 3371897
11803
491
Hollóházi kétfüles virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 28 cm 3371895
11804
491
Hollóházi virágmintás kaspó. Jelzett, kopással, d: 20,5 cm, m: 19 cm 3371855
11805
491
Hollóházi Füszért Szeged 2 darab csészealj, jelzett, d: 10 cm 3372148
11806
491
Hollóházi zöldvirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 15x11 cm 3372147
11807
491
Hollóházi kékvirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 15x11 cm 3372151
11808
491
Hollóházi 2 darab cukortartó virág fogókkal, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3372150
11809
491
Hollóházi Hajnalka mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, h: 13 cm 3371386
11810
491
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft