Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 201
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3369970
22125
491
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) 4 köves sportgyűrű, m: 54, jelzett, bruttó 5,5g 3369809
22126
491
4200
Ezüst (Ag) X-mintás nyaklánc, h: 45 cm, jelzett, nettó 15,1g 3289844
22127
491
Ezüst (Ag) gyűrű, gránát kövekkel ékítve, jelzett br 4,8 g m: 57 (3 kő hiány) 3344356
22128
491
13000
Pénzverdés ezüst (Ag) bross, szarvasfog beillesztéssel, aranyozással, jelzett bruttó 7,3g 3372415
22129
491
Ezüst (Ag) figaro bokalánc, h: 24 cm, 1,7g 3369807
22130
491
3400
Ezüst (Ag) mintás lapos kígyó nyaklánc, h: 45,5 cm, jelzett, nettó 6,6g 3369999
22131
491
4400
Ezüst (Ag) indamintás lapos kígyó nyaklánc, h: 43 cm, jelzett, nettó 8,7g 3369803
22132
491
4800
Ezüst (Ag) áttört-fonott nyaklánc, h: 46 cm, jelzett, nettó 9,3g 3369798
22133
491
Ezüst (Ag) ankerszemes nyaklánc, virág medállal, h: 61 cm, jelzett, nettó 17,7g 3370010
22134
491
Ezüst (Ag) anker nyaklánc, köves életfa medállal, jelzett, h: 43 cm, bruttó 3,3g 3369758
22135
491
2 darab ezüst (Ag) fűszerkanál, jelzett, nettó 22g 3370007
22136
491
4600
Ezüst (Ag) fantáziaszemes nyaklánc, köves P medállal, jelzett, h: 63 cm, bruttó 9,2g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft