Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 201

Ezüst (Ag) 4 köves sportgyűrű, m: 54, jelzett, bruttó 5,5g
22125.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst (Ag) X-mintás nyaklánc, h: 45 cm, jelzett, nettó 15,1g
22126.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

22127.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Pénzverdés ezüst (Ag) bross, szarvasfog beillesztéssel, aranyozással, jelzett bruttó 7,3g
22128.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Ezüst (Ag) figaro bokalánc, h: 24 cm, 1,7g
22129.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11

Ezüst (Ag) mintás lapos kígyó nyaklánc, h: 45,5 cm, jelzett, nettó 6,6g
22130.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst (Ag) indamintás lapos kígyó nyaklánc, h: 43 cm, jelzett, nettó 8,7g
22131.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ezüst (Ag) áttört-fonott nyaklánc, h: 46 cm, jelzett, nettó 9,3g
22132.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst (Ag) ankerszemes nyaklánc, virág medállal, h: 61 cm, jelzett, nettó 17,7g
22133.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst (Ag) anker nyaklánc, köves életfa medállal, jelzett, h: 43 cm, bruttó 3,3g
22134.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13

2 darab ezüst (Ag) fűszerkanál, jelzett, nettó 22g
22135.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag) fantáziaszemes nyaklánc, köves P medállal, jelzett, h: 63 cm, bruttó 9,2g
22136.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft