Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 105
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3372172
12894
491
Sculptures, statuettes, plaques
Salawat Yulayev lovas szobra. Alján jelzett, festett vas, hiánnyal, 30x31 xm 3372164
12895
491
Brutalista férfi büszt, talapzaton, feltehetően művészbeton, m: 17 cm, 3373763
12896
491
15000
Fall Sándor: Bika. Elkent mázas kerámia szobor, jelzés nélkül, kopással, 27x18 cm. Proveniencia: A beadó az alkotótól kapta ajándékba. 3378127
12897
491
Keleti bölcs faragott kínai fa szobor. XIX. sz. 24 cm 3377036
12898
491
50000
Art deco táncosnő. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül. Teljes magasság 33 cm 3374831
12899
491
2 darab faragott fa szobor, jelzés nélkül, m: 21-36 cm 3333605
12900
491
15000
MJ jelzéssel: Éneklő hölgy. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm 3333558
12901
491
15000
MJ jelzéssel:Tornász. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm 3333563
12902
491
22000
MJ jelzéssel: Labdarúgók. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm 3333601
12903
491
15000
MJ jelzéssel: Tornászok. Domborított rézlemez, fa keretben, 39x29 cm 3333603
12904
491
15000
MJ jelzéssel: Rúdugró. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x22 cm 3333604
12905
491
15000
MJ jelzéssel: Tornász a korláton. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft