cca 1900-1910 Album von Vierwaldstaettersee. Souvenir du Lac des Quatre Cantons. Lucerne, Prell & Eberle, 1 sztl. lev.+ 24 (színes képek) t. Kiadói aranyozott, illusztrált, szecessziós egészvászon-kötésben, jó állapotban.
cca 1900 7 db címer témájú illusztráció a Brockhaus és a Meyer's Lexikonból (közte Ausztria-Magyarország címerei), nyomat, papír, modern paszpartuban, 22x13 cm körüli méretekben
cca 1900 A Lánchíd alapkövének letétele (Barabás Miklós festménye a történelmi képcsarnokban), nyomat, a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, kisebb lapszéli sérülésekkel, sarokhiánnyal, 26x33 cm