1940-41 Halácsy Dezső: A béke szentelésének nyomdokain c. könyvének hírlapi kritikái. Aranyozott egészvászon kötésben, 10 táblán az újságok logóival. 32 cm
1940-1942 Városok Lapja várospolitikai hetilap 5 db száma: XXXV. évf. 10., 11. sz. + XXXVI. évf. 10., 14. sz. + XXXVII. évf. 19. sz. Főszerk.: Lukács Ödön. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, többségében szétvált tűzéssel.
cca 1940 A Közérdekű levelek c. folyóirat száma, az alapító Gálocsy Árpád halálának hírével + 1907 Kolozsvár Annales, tudományegyetem folyóirata. rossz állapotban
cca 1940 Keresztény ügyvédek helyettesítési névsora. I. Vidék. Összeáll.: Dr. László András. (A Magyar Ügyvédek Nemzeti Egyesülete (MÜNE) antiszemita szervezet kiadványa). Bp., Nádor-ny., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés.