Militária

Tételek száma: 151

1928 Öltözeti táblázat. Honvédelmi Minisztérium kiadása 34x52 cm
17303.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1960/70 Tábori posta bélyegző, fa nyéllel, h: 13 cm
17304.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

III. Úttörő Találkozó 1961 + IV. Országos Úttörő Találkozó 1966 kendő, 26x26 cm alatt
17305.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1939 Lyon, a francia hadsereg behívójegye magyar önkéntes részére, "Bureau de recrutement de Lyon" bélyegzéssel
17306.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1965 Aranyoklevél. A Szegedi Tanárképző Főiskola díszoklevele tanár részére. + 1940 KERBA Katonai ellátásban részesülők betegellátási alapja igazolvány
17307.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1972 Fényképes katonai igazolvány, főszakács részére
17308.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1910 Matróz kitüntetéssel, fotólap, üvegezett fa keretben, 13x8 cm
17309.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

cca 1914-1918 Vegyes tábori postai levelezés tétel egy személynek, egy személytől, főként német nyelven
17310.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

cca 1880 Pola kikötői panoráma az S.M.S. Novara és S.M.S. Custoza hadihajókkal. 17x10 cm Photograph ca. 1880 by Alois Beer, of Klagenfurt, sold by F.W. Schrinner of Pola. S.M.S. Novara is to the right, awnings spread over her decks. Behind, to her left, is the casemate ship z The twin halls of the Arsenal are visible on the extreme left 17x10 cm
17311.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1881 Az öreg S.M.S. Novara fedlézetén matrózok vödörrel és r onygokkal mossák a hajót. Ebben az időben a hajó már oktatási célokat szolgált 17x10 cm / A large group of seamen equipped with buckets and brooms are washing the deck of the old S.M.S. Novara. At the time this photograph was taken, S.M.S. Novara had already been assigned to the Artillery School as replacement for S.M.S. Dandolo; Photograph by Alois Beer, of Klagenfurt, sold by F.W. Schrinner of Pola.17x10 cm
17312.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

cca 1917 Emil Prochaska (1877-1925) báró, őrnagy, a cs. és kir. 78. (eszéki) gyalogezred tisztje (később a lengyel hadsereg dandártábornoka) az I. világháborúban, a katonai Mária Terézia-rend lovagkeresztjével (1917. augusztusában tüntették ki vele). Fotólap, a hátoldalon feliratozva, kis sérüléssel, 14x9 cm
17313.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1900-1910 Wilhelmshaven, II. Werftdivision matrózának fotója, keményhátú fotó, foltos, törésnyommal, 10x6 cm
17314.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft