Metszetek

Tételek száma: 89

Andreas Cellarius (1596-1665) Coeli Christi Misphae, Stellati Anihae Rium Prius - Az ókori csillagfélteke. Színezett rézmetszetű éggömb térkép, csillagtérkép. Megjelent Atlas Coelestis seu Harmonia Macrocosmica Amsterdam, 1708. Gereardum Valk - Petrum Schenk. Régi restaurálással. 510x430 mm,üvegezett keretben / Andreas Cellarius (1596-1665) Coeli Christi Misphae, Stellati Anihae Rium Prius - Ancient Southern Celestial Hemisphere Star Chart This celestial map is a creation of Andreas Cellarius, a renowned Dutch-German cartographer. It was originally published in the "Atlas Coelestis seu Harmonia Macrocosmica" in Amsterdam in 1708. The chart has been restored in the past centuries, 504x432 mm
11348.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

11349.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

cca 1678 Meisner, Daniel (1585-1625): Visegrád látképe egy közmondás illusztrációjának hátterében, "Temperantia odit Ebrietatem. Vicegrád in Ungarn", jobb felső sarkánál "H83". Rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 10x14,5 cm, keret: 19x25 cm
11350.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

1870 Húsvét, rotációs fametszet (In: Magyarország és a Nagyvilág 16. sz. 1870.), apró lapszéli sérülésekkel, középen hajtott, 38,5x28,5 cm
11351.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

11352.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11353.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

11354.

28,5x19,5 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Giuseppe Benedetti (1707-1782): Jelenet, 1765. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Hajtásnyommal. Lap széle sérült. 42x31 cm
11355.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Marastoni Jakab vagy József, Olgyai Viktor kiadása: Búcsú. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, lapszéli ázásnyommal, 12×15 cm
11356.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): A kolozsvári temető. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, 12x16 cm.
11357.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ludwig Rohbock (1820-1883)-Johann Falkner: A Verestorony-szoros, nyugati vége (Vöröstoronyi-szoros, Erdély), acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, 12x16 cm
11358.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ludwig Rohbock (1820-1883)-A. Rottmann: A botfalvai templom Erdélyben (Befestigte Kirche in Brenndorf, Siebenbürgen), acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, 16x11,5 cm
11359.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft