https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 532

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Eschstruth Natália: Lengyel vér I.-II. Bp., é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. 268 + 207p. Kiadói vászon kötésben
1
21664.

Eschstruth Natália: Lengyel vér I.-II. Bp., é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. 268 + 207p. Kiadói vászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vietórisz József: Senki Pál. A Magyar Tudományos Akadémia Nádasdy-pályadíjával jutalmazott költői elbeszélés. Bp., 1924, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
21665.

Vietórisz József: Senki Pál. A Magyar Tudományos Akadémia Nádasdy-pályadíjával jutalmazott költői elbeszélés. Bp., 1924, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szinnyei József: Magyar nyelvhasonlítás. Bp., 1920, Hornyánszky. Újrakötött félvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
1
21666.

Szinnyei József: Magyar nyelvhasonlítás. Bp., 1920, Hornyánszky. Újrakötött félvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
William Shakespeare: Minden jó, ha vége jó. Ford. és az utószót írta: Vas István. A műfordító, Vas István (1910-1991) kétszeres Kossuth-, háromszoros József Attila- és egyszeres Baumgarten-díjas magyar költő, író, műfordító által DEDIKÁLT példány! William Shakespeare drámái. Bp.,1982.,Európa - RTV,189+6 p. Kiadói papírkötés.
1
21667.

William Shakespeare: Minden jó, ha vége jó. Ford. és az utószót írta: Vas István. A műfordító, Vas István (1910-1991) kétszeres Kossuth-, háromszoros József Attila- és egyszeres Baumgarten-díjas magyar költő, író, műfordító által DEDIKÁLT példány! William Shakespeare drámái. Bp.,1982.,Európa - RTV,189+6 p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy Bandó András: Úton-útfélen. DEDIKÁLT! Bp., 1986, Szerzői. Kiadói papírkötés.
1
21668.

Nagy Bandó András: Úton-útfélen. DEDIKÁLT! Bp., 1986, Szerzői. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Simon János: Játék az életért, élet a játékért. Harsányi János élete és munkássága II. köt. DEDIKÁLT! [Bp.], 2021., CEPoliti Kiadó - Harsányi János Tudásközpont. Kiadói papírkötés.
1
21669.

Simon János: Játék az életért, élet a játékért. Harsányi János élete és munkássága II. köt. DEDIKÁLT! [Bp.], 2021., CEPoliti Kiadó - Harsányi János Tudásközpont. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Erdélyi József: Árdeli szép Hold. Egy költő gondolatai a magyar nyelvről. Bp., 1939, Magyar Élet. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1
21670.

Erdélyi József: Árdeli szép Hold. Egy költő gondolatai a magyar nyelvről. Bp., 1939, Magyar Élet. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szavak a Tó fölött. dr. vitéz József Ferenc királyi herceg költeményei. Bp., 1940, Karácsony. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
21671.

Szavak a Tó fölött. dr. vitéz József Ferenc királyi herceg költeményei. Bp., 1940, Karácsony. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Régi magyar énekek. Közzéteszi Somogyi Antal. Arad, 1873, Réthy Lipót. REPRINT! Kiadói kissé foltos papírkötés, egyébként jó állapotban.
1
21672.

Régi magyar énekek. Közzéteszi Somogyi Antal. Arad, 1873, Réthy Lipót. REPRINT! Kiadói kissé foltos papírkötés, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vörösmarty Mihály: Gondolatok a könyvtárban. Bp., én., Amicus, 31 p. Bibliofil! "Ezt a könyvecskét 1920 karácsonyára az Amicus kiadóvállalat megbízásából Pápai Ernő nyomta. Készült 300 példányban merített papíron. Könyvkereskedői forgalomba nem került; a Magyar Bibliofil Társaság és az "Amicus" barátai kapták karácsonyi ajándékul." Kiadói papírkötés, foltos.
1
21673.

Vörösmarty Mihály: Gondolatok a könyvtárban. Bp., én., Amicus, 31 p. Bibliofil! "Ezt a könyvecskét 1920 karácsonyára az Amicus kiadóvállalat megbízásából Pápai Ernő nyomta. Készült 300 példányban merített papíron. Könyvkereskedői forgalomba nem került; a Magyar Bibliofil Társaság és az "Amicus" barátai kapták karácsonyi ajándékul." Kiadói papírkötés, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Íves Könyvek 6.: Restár Sándor: A folytonosság fekete doboza. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Kiadói papírkötés. Számozott (260./300) példány.
1
21674.

Íves Könyvek 6.: Restár Sándor: A folytonosság fekete doboza. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Kiadói papírkötés. Számozott (260./300) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Íves Könyvek 18.: Kemenczky Judit: NapFutók. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Kiadói papírkötés. Számozott (1./300) példány.
1
21675.

Íves Könyvek 18.: Kemenczky Judit: NapFutók. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Kiadói papírkötés. Számozott (1./300) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz