Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 532
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3376122
21640
491
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, 3371954
21641
491
Esterházy Péter - Banga Ferenc: Egy nő. Esterházy Péter műve. Banga Ferenc grafikus rajzaival. Bp., 1993., Balassi kiadó. Első kiadás. Megjelent az ünnepi könyvhétre. Megjelent 3000 példányban, ebből 100 számozott példány, de ez számozatlan. Kiadói tartófára pergamenszerűen feltekert, zsínórral átkötött papírtekercs, kiadói kartondobozban. papírtekercs, kiadói kartontokban. 3378738
21642
491
Hevesi József: Ákác és myrtus. 1911, Singer, kopott és sérült egészvászon kötés + Költemények 1926, Bp., Singer, kopott félvászon kötés. 3378692
21643
491
Goethe: Lelkirokonság. Ford.: Dr. Vende Margit. Bp., cca 1915, Hajnal, sérült papírkötés. 3378698
21644
491
Váradi Antal: Költemények. Bp., 1880, Szépirodalmi Könyvtár, kopott egészvászon kötés. 3377713
21645
491
Matolcsy Mátyás: Az új földreform munkaterve. Szekfű Gyula előszavával. Bp., é.n. Révai. 248p. Kiadói egészvászon kötésben. Papír védőborítóval. + hozza a szerző másik könyvének bemutatójára szóló meghívó 3378551
21646
491
Gömöri Jenő Tamás: Érett élet ? Új versek. / dedikált Bp., 1943. Székely Ny. 48 p. Első kiadás! Borító nélkül 3377709
21647
491
Vaday József: Tanulók vezérkönyve az erkölcs, jellem és hazafiságban. Nagyvárad, 1899. Szerzői. Kiadói, aranyozott vászonkötésben, kopásokkal, 178p Kiadói illusztrált félvászon kötésben, a borítón folttal. 3375185
21648
491
Kányádi Sándor válogatott versei. Válogatott Tarján Tamás. Bp., 2000, Holnap, 119+1 p. Kiadói kartonált papírkötés. 3375181
21649
491
Kányádi Sándor: Valaki jár a fák hegyén. - - egyberostált versei. Kolozsvár - Bp., 1997, Polis - Magyar Könyvklub, 453+1 p. Kiadói papírkötés. 3375186
21650
491
Kányádi Sándor: Felemás őszi versek. Pécs, 2002, Jelenkor, 163+5 p. A borítón Szász Endre festőművész Kányádi Sándorról készült portréjával. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3249874
21651
491
700
Dolinay Gyula: Arany könyv. Ifjúsági olvasmányok. Számos képpel. Bp., é.n. Hírlapkiaó. Aranyozott festett, kopott kötésben, folttal, javított lappal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft