Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3099854
11694
489
Osztrák porcelán plakett, kézzel festett, jelzett (RF Austria), minimális kopottsággal, falra akasztható, 10x8 cm 3211804
11695
489
Drasche virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, kopással m: 9 cm 3282759
11696
489
Wloclawek lengyel 6 darabos nagytányér szett, jelzett, d: 24 cm 2942546
11697
489
Semiramie irizáló mázas madárpár faágon figura, jelzéssel, kopással, m: 19,5 cm 3093213
11698
489
II Lajos bajor királyt ábrázoló modern porcelán tányér. Matricás, jelzett hibátlan d: 10 cm 3169731
11700
489
Wallendorf kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3223914
11701
489
Porcelán citrom alakú csésze alátéttel, jelzett, kis pattogzással, m: 7,5 cm 3223924
11702
489
Bavaria retro reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 20 cm alatt 3223919
11703
489
2010 Mattel Monster High dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 3136699
11704
489
2 darab német mélytányér, jelzett, kis kopással, d: 24,5 cm 3250000
11705
489
2 darab jelzett angol tálka, egyiken pattogzással, d:10-15 cm 3062501
11706
489
Karlsbad historizáló bonbonier, belsejében is jelenetes matricás díszítéssel, fedelében jelzett, kopással, d: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft