Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3304364
11582
489
Volkstedter váza, olasz virágcsokor díszítéssel, jelzett, m: 22,5 cm 3355678
11583
489
Doboznyi vegyes porcelán és kerámia tétel, közte Herendi csészealj, Britannia Porcelain Works Karlsbad Austria csésze aljjal, stb. 3357302
11584
489
Rosenthal 4 darab virágmintás csésze alátéttel, jelzett, egyiken lepattanással, d: 10,5 cm 3357286
11585
489
Városlőd 2 darab régebbi dísztál, jelzett, kis kopással, d: 18 cm 3356772
11586
489
4800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, közte ritkább készletekkel. 3356795
11587
489
5500
cca 1901-1933 Hutschenreuther Hohenberg nagyméretű szervírozótálca, jelzett, minimális kopással, 47x32 cm 3141177
11588
489
3 db mokkás és teás csésze. Hollóházi,. Ilmenau. Aranyozott, jelzett, hibátlan 3032673
11589
489
Aquincum női akt. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 3292984
11590
489
Antik porcelán petróleumlámpa test, m: 22,5 cm 3178625
11591
489
Victoria cseh historizáló mintás süteményes szett, jelzett, d: 12-22 cm 2792729
11592
489
4600
Alt-Wien porcelán bonbonniere jelzett (1835) kézzel festett. kopott. d: 12 cm 2729728
11593
489
Villeroy&Boch 2db lapos tányér, 2 db mélytányér, jelzett, sérülésekkel. d: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft