https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 77

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU
1
31789.

1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2
1
31790.

1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
1
31791.

1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU
1
31792.

1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától - 1663" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) + "Aranyjelvényesek az Olimpiára" jelvény T:AU
1
31793.

1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától - 1663" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) + "Aranyjelvényesek az Olimpiára" jelvény T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1984. "Légfegyveres Európabajnokság - Budapest 1984" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
1
31794.

1984. "Légfegyveres Európabajnokság - Budapest 1984" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1985. "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" bronz plakett (102x63mm) T:AU
1
31795.

1985. "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" bronz plakett (102x63mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1985. "Magyar Olimpiai Akadémia 1985 / For the Olympic Movement - Hungary" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina
1
31796.

1985. "Magyar Olimpiai Akadémia 1985 / For the Olympic Movement - Hungary" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1986. "41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26." egyoldalas ezüstpatinázott bronz motorsport emlékérem (70mm) T:1- enyhén kopott ezüstözés, patina Hungary 1986. "41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07." one-sided, silver-patinated bronze motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU lightly worn silver-plating, patina
1
31797.

1986. "41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26." egyoldalas ezüstpatinázott bronz motorsport emlékérem (70mm) T:1- enyhén kopott ezüstözés, patina Hungary 1986. "41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07." one-sided, silver-patinated bronze motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU lightly worn silver-plating, patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1987. "Budapest Bajnokság 1986-87" kétoldalas, ezüstözött nyolcszögletű fém díjérem dísztokban. 1987-ben a Budapest Bajnokságban a Ganz Danubius csapata végzett a 2. helyen (59x59mm) T:AU
1
31798.

1987. "Budapest Bajnokság 1986-87" kétoldalas, ezüstözött nyolcszögletű fém díjérem dísztokban. 1987-ben a Budapest Bajnokságban a Ganz Danubius csapata végzett a 2. helyen (59x59mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1988. "Főtaxi Autósport" bronz emlékérem (50mm) krómozott plaketten rögzítve, eredeti tokban, "4. Magyar Versenyautó Kiállítás - Budapest Sportcsarnok 1988" gravírozással (83x118mm) T:AU
1
31799.

1988. "Főtaxi Autósport" bronz emlékérem (50mm) krómozott plaketten rögzítve, eredeti tokban, "4. Magyar Versenyautó Kiállítás - Budapest Sportcsarnok 1988" gravírozással (83x118mm) T:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)
1
31800.

1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz