Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3302475
31789
489
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros " egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU 2474273
31790
489
Numizmatika
1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2 2474332
31791
489
Numizmatika
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2 3211838
31792
489
Numizmatika
1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU 3323689
31793
489
Numizmatika
1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától - 1663 " kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) + "Aranyjelvényesek az Olimpiára " jelvény T:AU 3312650
31794
489
Numizmatika
1984. "Légfegyveres Európabajnokság - Budapest 1984 " egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU 3132471
31795
489
Numizmatika
1985. "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" bronz plakett (102x63mm) T:AU 2709933
31796
489
Numizmatika
1985. "Magyar Olimpiai Akadémia 1985 / For the Olympic Movement - Hungary " kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina 3199149
31797
489
Numizmatika
1986. "41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26." egyoldalas ezüstpatinázott bronz motorsport emlékérem (70mm) T:1- enyhén kopott ezüstözés, patina Hungary 1986. "41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07." one-sided, silver-patinated bronze motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU lightly worn silver-plating, patina 3253224
31798
489
Numizmatika
1987. "Budapest Bajnokság 1986-87" kétoldalas, ezüstözött nyolcszögletű fém díjérem dísztokban. 1987-ben a Budapest Bajnokságban a Ganz Danubius csapata végzett a 2. helyen (59x59mm) T:AU 3244465
31799
489
Numizmatika
1988. "Főtaxi Autósport" bronz emlékérem (50mm) krómozott plaketten rögzítve, eredeti tokban, "4. Magyar Versenyautó Kiállítás - Budapest Sportcsarnok 1988" gravírozással (83x118mm) T:AU 3343632
31800
489
Numizmatika
1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft