Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3318757
17082
489
Music, Musical notes, Instruments
1911.I.27 Ferdinand Löwe (1865-1925) osztrák karmester autográf aláírása és kézzel írt kotta részlete budapesti fellépése alkalmából. Proveniencia: Gerő Ödön (1863-1939) művészeti szakíró, újságíró lánya, Gerő Zsófia (1895-1966) hagyatékából. / Ferdinand Löwe Austrian conductor`s original signature and notes on card. 3319599
17083
489
Balázs Árpád negyedik nótáskönyve. Bp., 1924, Rózsavölgyi és Társa, 26+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. 3286022
17084
489
George Philipps: Ueber den Ursprung der Katzenmusiken. Eine canonistisch-mythologische Abhandlung. Freiburg im Breisgau, 1849, Herder, 4+74+2 p. Német nyelven. Papírkötés, hiányos gerinccel, foltos lapokkal, kissé sérült címlappal, egy lap (1/2 p.) javított, restaurált. 2857935
17085
489
1927 M. Kir. Operaház évkönyve 1927-1928. 43. játékév. Bp., Kir. M. Operaház Igazgatósága. Kiadói papírkötés. 3331304
17086
489
Erdő mélyén, esti csendben. Kánongyűjtemény. Összeáll.: László Bakk Anikó. Bp., 1974, Kriterion. Kiadói félvászon-kötés. 3331629
17087
489
John Henry van der Meer: Hangszerek az ókortól napjainkig. Bp., 1988, Zeneműkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. 3320787
17088
489
1906-1908 Folly Sári 2 db hangjegyfüzete, benne kézzel írt kottákkal 3306249
17089
489
2 db nótáskönyv - H. Várady-Murgács Nóták + Évey Géza nótáskönyve 3209246
17090
489
cca 1850 40 Etudes ou Caprices pour le Violon par Rud. Kreutzer, ... Liv. I. Vienne, Tobie Haslinger, francia és német nyelven, gyűrődésekkel, 19 p. 2857976
17091
489
A hetvenötéves Magyar Állami Operaház. 1884-1959. Bp., 1959, Magyar Állami Operaház (Révai-ny.). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papírszalaggal. 3156141
17092
489
Darbuka dob. Kerámia, kopással, m: 41 cm 3330731
17093
489
1880 ,,Ária Strauss János [Johann Strauss] Freut euch des Lebens 5-dik keringőjéből. Szövege Fleischer Cornéltól." Díszes, kézzel írt kotta, kissé sérült, foltos, 2 sztl. lev. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft