Térképek

Tételek száma: 88

Cartographia Hungarica. Összeáll.: Nemes Klára. Magyarország térképei a XVI. és XVII. századból fakszimile kiadásban. Bp., 1972., Magyar Helikon - Cartographia, 8 sztl. lev. + 9 (1-2., 6-10.(9, 10. számú térkép kétszer szerepel) t. Kísérőfüzettel. Kiadói papír mappában, foltos, szakadt mappával, 3 hiánnyal, 2 duplummal.
17008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Andreas Cellarius (1596-1665) Haemispharium Stellatum Australe Antiquum - Az ókori déli csillagfélteke. Színezett rézmetszetű éggömb térkép, csillagtérkép. Megjelent Atlas Coelestis seu Harmonia Macrocosmica Amsterdam, 1708. Gereardum Valk - Petrum Schenk. Régi restaurálással. 504x432 mm, lapméret 560x476 mm / Andreas Cellarius (1596-1665) Haemispharium Stellatum Australe Antiquum - Ancient Southern Celestial Hemisphere Star Chart This celestial map is a creation of Andreas Cellarius, a renowned Dutch-German cartographer. It was originally published in the "Atlas Coelestis seu Harmonia Macrocosmica" in Amsterdam in 1708. The chart has been restored in the past centuries, 504x432 mm
17009.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50

cca 1950 VII-VIII. sz. vonal (Északnyugat-Magyarország) vonalhálózati térkép, rajzolta: Stanek József, kissé viseltes állapotban, széle vágott, 57x38 cm
17010.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

3 darab klf kanadai térkép, cca 1990
17011.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

4 db régi Olaszország-térkép: Felső Olaszország, Az olasz háború térképe, Trieszt, Velence. Változó állapotban, sérülésekkel, 27x19 cm és 41x52 cm között.
17012.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1940 Budapest északi részének és környékének térképe, 1 : 75.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 47x63 cm
17013.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1985 A Föld felszíne, nagyméretű térkép / poszter, Bp., Kartográfiai Vállalat, kis lapszéli sérülésekkel, 67x97 cm
17014.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Székelyföld 1941-es térképének reprintje, minimálisan sérült, foltos, 82,5x67 cm
17015.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1920-1940 A Pilis-hegység térképe, 1 : 75.000, Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása, kissé viseltes állapotban, 41x58,5 cm
17016.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

3 db térkép: Deutsche Demokratische Republik (NDK), Lengyelország (kétoldalas), Moszkva várostérkép. Változó állapotban (az egyik foltos), 56x40 cm és 71x57,5 cm között.
17017.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Történelmi Magyarország-térképek reprintjei (közte gróf Teleki Pál ,,Vörös térképe"), 2 lapon össz. 7 db térképpel, hajtva, lapméret: 46x31 cm
17018.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1910 Tátra, Magas-Tátra, Szepes vármegye. Egyedi fotókból összeállított fotóalbum, feliratozott fotókkal. 18 db fotó: Kassa, Csorba-tó, fogaskerekű vasút, Menguszfalvi völgy, Poprádi tó, Tarpataki vízesés, Tátralomnic, Hotel Palace, dobsinai vendéglő, Szilágyi Dezső emlékmű. Fotók mérete kb 11x8 cm, album mérete 22x16 cm / cca 1910 Tatras, High Tatras, Szepes county. A photo album composed of individual photos, with captioned photos. 18 photos: Kassa, Lake Csorba, cogwheel railway, Menguszfalvi valley, Poprád lake, Tarpatak waterfall, Tátralomnic, Hotel Palace, restaurant in Dobsina, Dezső Szilágyi monument. Photos size approx. 11x8 cm, album size 22x16 cm
17019.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft