1941 Magyar Nemzeti Bank, Pénzintézeti Központ és ennek tagjai sorába tartozó Magyarországi pénzintézetek zárószámadásainak évkönyve. Az 1939. és 1940. üzletévi zárószámadások alapján. Összeáll.: Mindszenthy Lajos. XII. évf. 1941. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval,123 p.
1943 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1943, Sérült papírborítóval
1943-1944 M. Kir. Államvasutak (MÁV), Pályaorvosi törzskönyv szolgálatképtelen tényleges alkalmazottak részére, bejegyzésekkel. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borítóval.