Nyomtatványok

Tételek száma: 281

1940 Meghívó a Ferencvárosi Vasutasok Sport Köre zártkörű sportbáljára
17357.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1940 Debrecen és Vidéke Ipartestület, meghívó 40 éves jubileumi ünnepélyre. Hajtásnyommal.
17358.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1941 Magyar Nemzeti Bank, Pénzintézeti Központ és ennek tagjai sorába tartozó Magyarországi pénzintézetek zárószámadásainak évkönyve. Az 1939. és 1940. üzletévi zárószámadások alapján. Összeáll.: Mindszenthy Lajos. XII. évf. 1941. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval,123 p.
17359.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1942-1943 Csendőrségi Lapok XXXII. évf. 11., 12., 13., 15., 19., 20., 23. számok + XXXIII. évf. 10., 18., 19. számok (össz. 10 db), szerk.: Benedek Mihály, vegyes állapotban
17360.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1941-1944 A Dunántúli Szemle 12 db száma + 1 db 1937-es Pannonhalmi szemle folyóirat.
17361.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1942 Rasse - Monatsschrift für den Nordischen Gedanken Jahrgang Heft 2.
17362.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1942 A Magyarságtudomány c. folyóirat I. évf 1., és 3. száma. Első kissé sérült. Szerk Ortutay Gyula
17363.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17364.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1943-1944 M. Kir. Államvasutak (MÁV), Pályaorvosi törzskönyv szolgálatképtelen tényleges alkalmazottak részére, bejegyzésekkel. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borítóval.
17365.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1943 Völkischer Beobachter 1943. március 16. Benne korabeli háborús hírekkel, fekete-fehér fotókkal, 6 sztl. lev.
17366.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lestyán Sándor: Az 50 éves Nemzeti Takarékpénztár 1893-1943. Bp., 1943. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank Leányintézete. Kiadói papírkötésben
17367.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1943 A Magyar Királyi Testnevelési Főiskola testnevelési bemutatója Kassán, műsorfüzet
17368.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft