Kelemen János: A budapesti metró története. Bp., 1970., Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötés, javított gerinccel, borítóhiánnyal, foltos. Megjelent 2700 példányban.
Győri tanulmányok 5. Győr, 1983, Győr Megyei Város Tudományos Kutatócsoportja. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis szakadással. 500 példányban.
Szviezsényi, Zoltán: Budapest Metropoli di Bagni. Bp., (1940), Comitato Centrale delle Stazioni Termali e Climatiche di Budapest (Budapesti Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság), 64 p. Olasz nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés.
Péter László: A szegedi főreáliskola, elődei és utódai. Szeged Művelődéstörténetéből 7. Szeged, 1989, Móra Ferenc Múzeum, 68 p.+6 t. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
Tóth Ferenc: Topolya és környéke népballadái. Újvidék, 1981, Forum. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, a borítón tollnyommal és kopásnyomokkal. Megjelent 2000 példányban.