Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3265282
19169
489
Books: Travelling, Local History
Gööck, Roland: Kleiner Bummel durch die Volksfeste Europas. Gütersloh, é.n., Praesentverlag Heinz Peter. Német nyelven. 112p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. 3250711
19170
489
Vigh Károly: Vörös Pest vármegye. Bp., 1979. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 3225308
19171
489
Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Ford.: Gál Andor. Bp., [1940], Rózsavölgyi és Társa, 271+(1) p.+ XVI (fekete-fehér fotók) t. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban. 3223728
19172
489
József-akna, Károly-akna. Szerk.: Szvircsek Ferenc. Prospektus, 6p. Polar Studio, 2005. Kiadói papírkötésben, jó állapotú. 3122738
19173
489
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Vízműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p. 3122741
19174
489
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p. 3210825
19175
489
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)] Ossendowski: Állatok, emberek és istenek. (Beasts, Men and Gods). Ford.: Sajó Aladár. Bp., [1925], Franklin-Társulat, 1 (térkép) t.+ 240 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal. 3174511
19176
489
Kádár József: A deési ev. ref. egyházközség története. Kapcsolatban a város kiválóbb eseményeivel. Írta --. Deés (Dés), 1882. Demeter és Kiss. [4] +240 a 251 ből p. Fűzve, kiadói papírborítékban. Hiányos, az utolsó 14 oldal hiányzik. Sérült korabeli vászonkötésben. Szétvált. Nagyon ritka! 3207951
19177
489
75 éves a Miskolc vasgyár kórház. Miskolc, 1976. 296 pld, Kiadói papírborítóval, egy lap kijár. Csak 300 pld! 3208468
19178
489
3800
Vass Tibor: Rombauer Tivadar a gyáralapító : 1803-1855 Ózd, 1996. Bükk művelődési ház. 130p. Kiadói papírkötésben. 3213321
19179
489
Sebestény Anikó: Kakasvér és virágszirom - Egy év Bali szigetén. 2012, Szkarabeusz. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2884891
19180
489
N.V. Pinyegin: Kalandozások a sarkvidéken. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft