Könyvek: Jog Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3248847
19330
489
Books: Law
Magyarországot illető Országos Kormánylap. VI. Évfolyam. - I. kötet. I-XIII. Darab. 1855 Január elejétől Junius végeig. Első rész. Hozzákötve: VI. Évfolyam. I. köt. XIV-XXVII. Darab. Jul. 25. - dec. 30. Első rész. Buda, 1856, A' császári királyi pesti egyetemi nyomdában, XIV+2+297+1+3-300-480 p. Magyar és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés 3088143
19331
489
300
Books: Law
1934 A Jogi hírlap c. folyóirat, szerk: Dr. Boda Gyula ügyvéd, VIII. évfolyamának számai bekötve, egészászon kötésben 400 p + tárgymutató 3271734
19332
489
Books: Law
A Dohányjövedéki gyakornoki- és szakvizsga tananyaga. Dohányjövedéki Szaktanfolyam. Bp., 1947, Dohányjövedéki Központi Igazgatóság, (Magyar Állami-ny.), 573 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. 3244313
19333
489
Books: Law
Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés. 3204715
19334
489
300
Books: Law
Igazságügyi törvények tára. III-IX. évfolyam. 1920-1928. Kiadja a magyar, kir. igazságügyminisztérium. Bp., 1929. Félvászon kötésben. 3204585
19335
489
300
Books: Law
Igazságügyi Közlöny. XVI. évfolyam, 1907. Kiadja a Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Bp., 1907, Pesti Könyvnyomda. Félvászon kötésben 3204564
19336
489
200
Books: Law
Igazságügyi törvények tára. Az Igazságügyi törvények melléklapja. Bp., 1930. Váci kir. orsz. Fegyintézet XIII. évf. 1930. Korabeli félvászon kötésben 2940570
19337
489
Books: Law
2 db alkotmányjogi könyv: Petrétei József: Magyar alkotmányjog I. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. Kiadói kartonált papírkötés. + Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 3316937
19338
489
Books: Law
Murarik Antal: A szabad rendelkezési jog Szent István törvényeiben. (Különlenyomat a Századok 1934. évi Pótfüzetéből). Bp., 1935, szerzői kiadás (Kir. M. Egyetemi Ny.), 15+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval. (Ritka!) 3333593
19339
489
Books: Law
Sasvári Rudolf: Klasszikus magánnyomozástan. Bp., 2000., Alfa Communication Kft. Kiadói papírkötés. 3319690
19340
489
3800
Books: Law
Autonómiák Magyarországon 1848-2000. Szerk.: Gergely Jenő. II-III. köt. Bp., 2005, ELTE Történelemtudományok Doktori Iskola - L'Harmattan. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3319852
19341
489
Books: Law
Balogh Elemér (szerk.): ,,Hangya" ügyviteli szabályok. I. kötet. Bp., 1934, ,,Hangya" Szövetkezeti Központ (Pallas-ny.), 243+(1) p. Kilencedik, újonnan átdolgozott kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal. (Ritka!) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft