Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 423

19760.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Derkovits Gyula: 1514. Tizenkét fametszet. Bálint György bevezetőjével. Bp., 1972., Magyar Helikon, 4 sztl. lev. + 12 t. Kísérőfüzettel. Kiadói papír mappa, mappával, mappa: 47x46 cm, lapméret: 46x46 cm
19761.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Egri Mária: Gácsi Mihály. Bp., 1977, Corvina, 4 p.+12 (reprodukciók) t. Az idegennyelvű leírás hiányzik. Kiadói illusztrált papír mappában, foltos, a táblákon kis sérülésekkel.
19762.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

8 db vegyes képzőművészeti kiállítás prospektus és meghívó
19763.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Korniss Péter - Novák Ferenc: Tiszta forrásból. Bp., 1997., Planétás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19764.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szeifert Judit: Adorján Attila. Veszprém-Bp., 2009, Magyar Képek. 116 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19765.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kós Károly - Szentimrei Judit - Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion, 469+(2) p.+ 82 (kétoldalas) t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19766.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp., [1947], Officina, 192 p. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, sérült elülső szennylappal, ajándékozási bejegyzéssel.
19767.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Walter Spiegl: Meissner Porzellan. München, 1978, német nyelven, papírkötés.
19768.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Renate Dol: Porzellan. München, 1974, német nyelven, sérült papírkötés.
19769.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Johann Willsberger - Rainer Rückert: Meissen. 1982, Harenberg, német nyelven, papírkötés, gazdag színes képanyaggal.
19770.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

250 Jahre Staatliche Porzellan Manufaktur Meissen. Meissen, (1960.),VEB Staatliche Porzellan-Manufaktur. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
19771.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft