Metszetek Tételek száma: 62
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3333504
11134
489
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Skarlatine orosz tábornok emléke Segesvárnál (Denkmal des General Skarlatine bei Schässburg). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, 12x17,5 cm. 3004514
11135
489
Engravings
3 db ismert ember metszet: Lord Brougham, Cardinal Dezio Azzolini, J. H. Ferr. v. Wessenberg. Acélmetszet, kőnyomat kb 14x20 cm 3004513
11136
489
3400
Engravings
cca 1880 Ansicht des dritten Allgemeinen Deutschen Turnfestplatzes in Leipzig fametszet, kis beszakadásokkal 30x21 cm 3317491
11137
489
Engravings
cca 1810 Napoleon litográfia üvegezett keretben Lapméret 24x19 cm 3317115
11138
489
3200
Engravings
cca 1800-1910 12 db magyar és külföldi nemesi címereket, heraldikai motívumokat ábrázoló litografált, rézmetszetű és ofszet tábla 24x28 cm 3248012
11140
489
6500
Engravings
cca 1700 Lüneburgi sót előállító mesterségek és műhelyek ábrázolása, mesteremberek és polgármesterek címereivel (Delineato und wahre Abbildung der Sültzen zu Lüneburg). Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. 39,5x43 cm. Üvegezett fakeretben. 3252605
11141
489
700
Engravings
Marich János székesfehérvári kanonok, választott püspök 1826 rézmetszet 14,6 x 11 cm 3248334
11142
489
Engravings
cca 1900 16 db növényvilággal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, közte két színes litográfiával is. 24x30 cm és 15x24 cm 2651561
11143
489
Engravings
K. Lober metszése: Mazagram védelme. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 9x13 cm 3290967
11144
489
28000
Engravings
cca 1850-1880 29 db Földközi tengeri vonatkozású Aulaire, Artaria litográfia, városképek, térképek, 40x32 cm ig 3073385
11145
489
24000
Engravings
Vue du Passage du Cortége de sa Majesté Louis XVIII, Devant la Statue de Henry IV, le 3 Mai 1814. Jour de son arriveé dans Paris. Színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 33x46 cm. Korai hőlégballon ábrázolás! 3267347
11146
489
700
Engravings
cca 1900 'Cápa' és 'Borjúfókák', litográfiák, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny.,a széleken a képet nem érintő sérülésekkel és hiányokkal, 13x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft