Festmények és grafikák Tételek száma: 743
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3354888
10468
489
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 24/50, alján szakadással. 50x39 cm 3152994
10469
489
Muhits Sándor (1882-1956): Magyar nóta, Díszítő Művészet, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×24 cm 3015343
10470
489
24000
Jean-Pierre Messialle (1946-2006): Kontratanz (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 30x41,5 cm. 3284193
10471
489
38000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45,5x34 cm 3306200
10472
489
40000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktív kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm 3354756
10473
489
Marosán Ferenc (1962-2015): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1999. Indigónyomat, tojáslevonat, papír, jelzett. II/III számozással. Bal alsó és felső sarkában ázásnyommal. 50x35 cm 3357763
10474
489
Mihalovits Miklós (1888-1960): Női félakt. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban. Kétoldalas mű: hátoldalán fekvő női alak. 17×19 cm 3251282
10475
489
Molnár C. Pál (1894-1981): Római utca. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm 3251281
10476
489
Molnár C. Pál (1894-1981): Kóristák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm 3359508
10477
489
Magyar József (1936-): Balaton. Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 35x27 cm 3356880
10478
489
Magyar István (1949-2023): Táj fákkal, 1984. Olaj, kréta, karton, jelzett. 47x41 cm 3320082
10479
489
24000
Melocco Miklós (1935-): Tenger rózsaszín, halvány kagylójaként Vénusz születése, 1985. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fakeretben. 42x38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft