Festmények és grafikák

Tételek száma: 743

10494.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Markó Erzsébet (1947-): Éj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Szépia Alkotóközössé címkéjével. Dekoratív fakeretben, 50×90 cm
10495.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

10496.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

10497.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Martinek József (1904-1996): II. világháborús hadifogoly tisztitábor látképe, 1945. Ceruza, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x40 cm.
10498.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Lynn Newcomb (-), amerikai, művész: Horgony, Eötvös tér. Litográfia, papír, jelzett, 1/8 számozással. 61x34 cm
10499.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Lynn Newcomb (-), amerikai, művész: Gubanc (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, 3/20 számozással. 36x44 cm
10500.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Nádas Alexandra (1974-): Kikötés/Kötődések, 2001. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott: . 47,5x32 cm
10501.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Nyári István (-): Óbudai hajógyár, 1949. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 7,5x9,5 cm
10502.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10503.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Novák Lajos (1927-1989): Dunapart (Dunakanyar). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29x39 cm
10504.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

10505.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft