Festmények és grafikák Tételek száma: 743
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3111767
10494
489
55000
Márton Béla (1913-2007): A Duna télen (Százhalombattán). Olaj, vászon, jelezve balra lent, dekoratív fakeretben, 59,5×80,5 cm 3170351
10495
489
50000
Markó Erzsébet (1947-): Éj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Szépia Alkotóközössé címkéjével. Dekoratív fakeretben, 50×90 cm 3073295
10496
489
38000
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelezve jobbra lent, paszpartuban, lap bal alsó sarkában apró felületi karccal, 27,5x27,5 cm 3208881
10497
489
3200
Madácsy István (1965-): Gradus. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. Lap alja vágott. 3224178
10498
489
Martinek József (1904-1996): II. világháborús hadifogoly tisztitábor látképe, 1945. Ceruza, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x40 cm. 3355830
10499
489
Lynn Newcomb (-), amerikai, művész: Horgony, Eötvös tér. Litográfia, papír, jelzett, 1/8 számozással. 61x34 cm 3355833
10500
489
Lynn Newcomb (-), amerikai, művész: Gubanc (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, 3/20 számozással. 36x44 cm 3355808
10501
489
Nádas Alexandra (1974-): Kikötés/Kötődések, 2001. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott: . 47,5x32 cm 3355410
10502
489
Nyári István (-): Óbudai hajógyár, 1949. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 7,5x9,5 cm 3077215
10503
489
Németh János (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 20x20 cm 3356837
10504
489
3800
Novák Lajos (1927-1989): Dunapart (Dunakanyar). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29x39 cm 3246546
10505
489
19000
Nolipa István Pál (1907-1986): Vázlatfüzet össz. 9 db rajzzal (Dunakanyar, alakok, portré, gyárépület, stb.), 1950-es évek. Tus, ceruza, szén, papír. 2 db rajz jelzett. Egy lap kijár. 25,5x34,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft