Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3352621
22120
488
2200
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyűrű, cirkonnal, jelzett, m:61 cm, 2g 3352626
22121
488
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, gyönggyel, jelzett, bruttó 3,5g 3352624
22122
488
Ezüst (Ag) bross, cirkonnal, jelzett, bruttó 3g 3352084
22123
488
Ezüst (Ag) gyűrű, Bulgari jelzéssel, apró kő berakásokkal, m: 60, bruttó 9g 3351739
22124
488
Ezüst (Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h:42 cm, nettó 6,7g 3344976
22125
488
Swarovski kristállyal és tenyésztett gyönggyel díszített medál br 2,2 g 35 mm 3019511
22126
488
19000
Antik ezüst leveses kanál Nagyvárad, ca 1850 13 latos finomságjellel, PR mesterjeggyel 57 g 3346778
22127
488
Ezüst (Ag) díszkanál, 12g 3343059
22128
488
26000
Ezüst (Ag) cigarettatárca, aranyozott sávdíszítéssel, monogramos díszítéssel, jelzett, 160g 3348841
22129
488
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, 13,6 g 3351744
22130
488
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, nettó 7,5g 3341560
22131
488
Ezüst (Ag) karék, jelzett, 5,7g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft