https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Reklám

Tételek száma: 233

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Stühmer-sorozat: "A parkban" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 49-60. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!
1
16721.

Stühmer-sorozat: "A parkban" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 49-60. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stühmer-sorozat: "Exotikus fák és cserjék" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 133., 136., 141. és 142-144. közötti számú darabjai.
1
16722.

Stühmer-sorozat: "Exotikus fák és cserjék" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 133., 136., 141. és 142-144. közötti számú darabjai.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stühmer-sorozat: "Gyümölcsfélék" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 157-168. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!
1
16723.

Stühmer-sorozat: "Gyümölcsfélék" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 157-168. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stühmer-sorozat: "Kerti virágok " (7xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 169-175. közötti számú darabjai.
1
16724.

Stühmer-sorozat: "Kerti virágok " (7xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 169-175. közötti számú darabjai.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stühmer-sorozat: "A lomberdőben " és "A szántóföldön" (4xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 99., 109., 110. és 112. számú darabjai.
1
16725.

Stühmer-sorozat: "A lomberdőben " és "A szántóföldön" (4xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 99., 109., 110. és 112. számú darabjai.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stühmer-sorozat: "Kerti virágok", "A lomberdőben" és "Vizinövények" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 65., 99., 176., 177., 179. és 180. számú darabjai.
1
16726.

Stühmer-sorozat: "Kerti virágok", "A lomberdőben" és "Vizinövények" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 65., 99., 176., 177., 179. és 180. számú darabjai.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e ...?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know ...?"), in album sheets
1
16727.

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e ...?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know ...?"), in album sheets

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
6 darab fém doboz, zömmel reklámosak, klf méretben
1
16728.

6 darab fém doboz, zömmel reklámosak, klf méretben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 gyógyszertári porcelán tégely, kopott felirattal m: 6 cm
1
16729.

cca 1910 gyógyszertári porcelán tégely, kopott felirattal m: 6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Radium gyertya reklám nyomódúc, 16,5x7,5 cm
1
16730.

Radium gyertya reklám nyomódúc, 16,5x7,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
5 db nagy méretű kávészsák 50x80 cm-től
1
16731.

5 db nagy méretű kávészsák 50x80 cm-től

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1943 Az Exodus könyvkiadó 1943. évi könyvnapi prospektusa és reklámlapja, Szoboszlai Mata János illusztrációjával, borítékkal
1
16732.

1943 Az Exodus könyvkiadó 1943. évi könyvnapi prospektusa és reklámlapja, Szoboszlai Mata János illusztrációjával, borítékkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz