Nyomtatványok

Tételek száma: 323

cca 1900 Vadon élő állatokat ábrázoló színes illusztrációk, 4 db, változó állapotban, sérülésekkel, lapméret: 33x41,5 cm körül
17922.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1900 Aradi Hentesek kölcsönös Kárbiztosító Szövetkezetének alapszabályai. Arad, 1900, Aradi Nyomda, sérült félvászon kötés, 15p
17923.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900-1940 100 db vegyes irat céges nyomtatvány, metszetek, okmányok, stb
17924.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900-1950 Nagy nyomtatvány tétel, benne kb 30 db szabadkőműves támájú nyomtatvány és okmány 1945-ből, litho képek, stb. összesen 100 db
17925.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16

1900 Bölcseleti folyóirat (dr. Kiss János szerk.) XV. évfolyam. Budapest, 1900, Athenaeum R. Társulat. 744 oldal. Korabeli, aranyozott gerincű könyvkötői félvászon-kötésben, címlapon és néhány kevés lapon halvány foxing foltosság, jó állapotban. A címlapon Léki Kornél (Cornelii Léki: hitelemző, hitoktató, bikácsi, szalacsi, biharkeresztesi plébános, a szalacsi hitelszövetkezet igazgatója, tiszteletbeli szentszéki tanácsos) ex libris pecsétje. Az előzéklap hátoldalán Császka György kalocsai és bácsi érsek fotója, aranymiséje alkalmából a szerkesztő neki ajánlotta a kötetet. A Bölcseleti folyóirat évente négyszer (március, június, szeptember, december) jelent meg, de 1900-ban kimaradt a júniusi szám. A folyóirat kiadója és szerkesztője Kiss János dr. tiszt. pápai kamarás, a királyi magyar tudomány-egyetemen tanár és bekebelezett hittudor, az Aquinói Szent Tamás Társaság alelnöke, a Szent István Társulat tudományos is irodalmi osztályának tagja, Csanád egyházmegyei áldozópap.
17926.

1900 Bölcseleti folyóirat (dr. Kiss János szerk.) XV. évfolyam. Budapest, 1900, Athenaeum R. Társulat. 744 oldal. Korabeli, aranyozott gerincű könyvkötői félvászon-kötésben, címlapon és néhány kevés lapon halvány foxing foltosság, jó állapotban.
A címlapon Léki Kornél (Cornelii Léki: hitelemző, hitoktató, bikácsi, szalacsi, biharkeresztesi plébános, a szalacsi hitelszövetkezet igazgatója, tiszteletbeli szentszéki tanácsos) ex libris pecsétje. Az előzéklap hátoldalán Császka György kalocsai és bácsi érsek fotója, aranymiséje alkalmából a szerkesztő neki ajánlotta a kötetet. A Bölcseleti folyóirat évente négyszer (március, június, szeptember, december) jelent meg, de 1900-ban kimaradt a júniusi szám. A folyóirat kiadója és szerkesztője Kiss János dr. tiszt. pápai kamarás, a királyi magyar tudomány-egyetemen tanár és bekebelezett hittudor, az Aquinói Szent Tamás Társaság alelnöke, a Szent István Társulat tudományos is irodalmi osztályának tagja, Csanád egyházmegyei áldozópap.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900 Állatokat ábrázoló színes illusztrációk, 8 db, változó állapotban, sérülésekkel, lapméret: 32,5x42 cm körül
17927.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
17928.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17929.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

17930.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

cca 1900 II. Mátyás koronázása , a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, 26x34 cm
17931.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1900 Gyógynövények, 4 db színes illusztráció, In: Platen, [Moritz]: Die Neue Heilmethode, kissé foltos, 22x14 cm
17932.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1901 Kis-Somlyó hegyközség szabályrendelete és általános határozatai. Kis-Czell, 1901, Menyhárt Júlia, kissé sérült kötésben
17933.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft