https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 276

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm
1
17205.

cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); Az ekkor már amerikai fennhatóság alatt hadifogolytábor. 1919. augusztus 20. Szent István napi tornaünnepség, tornászok. Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője írásával / Saint Stephen's Day at the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, military gymnasts parade, football field. photo
1
17206.

1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); Az ekkor már amerikai fennhatóság alatt hadifogolytábor. 1919. augusztus 20. Szent István napi tornaünnepség, tornászok. Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője írásával / Saint Stephen's Day at the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, military gymnasts parade, football field. photo

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 S.M.S.Rudolf (1889-1922) pre-dreadnought hadihajó ágyui. Alois Beer kabinetfotó. Jelzett. 17x11 cm / , Original sepia studio photograph (horizontal) by Alois Beer himself. This well-known photograph shows the aft barbette housing one of S.M.S. Kronprinz Erzherzog Rudolf's 12-inch guns. In the foreground, an ubiquituous 7 cm landing gun. This photograph is reproduced on page 92 of L. Bamugartner and E. Sieche's Die Schiffe der k.(u.)k. Kriegsmarine im Bild, Vol I, 1848-1895.
1
17207.

cca 1900 S.M.S.Rudolf (1889-1922) pre-dreadnought hadihajó ágyui. Alois Beer kabinetfotó. Jelzett. 17x11 cm / , Original sepia studio photograph (horizontal) by Alois Beer himself. This well-known photograph shows the aft barbette housing one of S.M.S. Kronprinz Erzherzog Rudolf's 12-inch guns. In the foreground, an ubiquituous 7 cm landing gun. This photograph is reproduced on page 92 of L. Bamugartner and E. Sieche's Die Schiffe der k.(u.)k. Kriegsmarine im Bild, Vol I, 1848-1895.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1915 Az S.M.S. Babenberg osztrák-magyar hadihajó matrózai visszamásznak a fedélzetre egy partraszállási manőver után. Fotólap / Black-and-white photo postcard Two boatloads of marines in full uniform clamber on board S.M.S. Babenberg, possibly following a landing maneuver.
1
17208.

1915 Az S.M.S. Babenberg osztrák-magyar hadihajó matrózai visszamásznak a fedélzetre egy partraszállási manőver után. Fotólap / Black-and-white photo postcard Two boatloads of marines in full uniform clamber on board S.M.S. Babenberg, possibly following a landing maneuver.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-III tengeralattjárója, fotó, modern nagyítás, 14x9 cm / S.M.S. S.M. U-III submarine photo modern copy 14x9 cm
1
17209.

Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-III tengeralattjárója, fotó, modern nagyítás, 14x9 cm / S.M.S. S.M. U-III submarine photo modern copy 14x9 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-I. tengeralattjárója, modern nagyítás, 14x9 cm / S.M. U-I docked in Pola. The crew is lined up on the pier and the submarine is flying the k.u.k. Kriegsmarine flag. modern copy
1
17210.

Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-I. tengeralattjárója, modern nagyítás, 14x9 cm / S.M. U-I docked in Pola. The crew is lined up on the pier and the submarine is flying the k.u.k. Kriegsmarine flag. modern copy

 
Eladva
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1915 Az S.M.S. Babenberg osztrák-magyar hadihajó matrózai tisztítják a hajót szénrakodás után. Fotólap / Black-and-white photo postcard Buckets, brushes, and rags in hand, sailors engage in the back-breaking chore of making S.M.S. Babenberg ship-shape after loading coal.
1
17211.

1915 Az S.M.S. Babenberg osztrák-magyar hadihajó matrózai tisztítják a hajót szénrakodás után. Fotólap / Black-and-white photo postcard Buckets, brushes, and rags in hand, sailors engage in the back-breaking chore of making S.M.S. Babenberg ship-shape after loading coal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-XV. tengeralattjárója. modern nagyítás 13x9 cm / S.M. U-15 k.u.k. submarine photo modern copy 13x9 cm
1
17212.

Az osztrák-magyar haditengerészet S.M. U-XV. tengeralattjárója. modern nagyítás 13x9 cm / S.M. U-15 k.u.k. submarine photo modern copy 13x9 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1900 Az Osztrák-magyar haditengerészet S.M.S. Sankt Georg hadihajójának matróza. Sérült fotó 9x17 cm / Sailor of the S.M.S. Sankt Georg. Damaged photo. 9x17 cm
1
17213.

1900 Az Osztrák-magyar haditengerészet S.M.S. Sankt Georg hadihajójának matróza. Sérült fotó 9x17 cm / Sailor of the S.M.S. Sankt Georg. Damaged photo. 9x17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914 Az Osztrák-magyar haditengerészet S.M.S. Kaiserin und Königin Maria Theresia páncélozott cirkálójának legénysége újságokkal és hangszerekkel. Kartonra kasírozva 15x10 cm / A large group of sailors pose for the camera on board S.M.S. Kaiserin und Königin Maria Theresia. Three are holding musical instruments (a guitar, an accordion, and a violin) while three others have newspapers. One of the newspapers is Il Giornale di Trieste; another is in German. Glued on modern cartboard
1
17214.

1914 Az Osztrák-magyar haditengerészet S.M.S. Kaiserin und Königin Maria Theresia páncélozott cirkálójának legénysége újságokkal és hangszerekkel. Kartonra kasírozva 15x10 cm / A large group of sailors pose for the camera on board S.M.S. Kaiserin und Königin Maria Theresia. Three are holding musical instruments (a guitar, an accordion, and a violin) while three others have newspapers. One of the newspapers is Il Giornale di Trieste; another is in German. Glued on modern cartboard

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1916 S.M.S. Satellit (1883-1920) torpedó romboló hadihajó fedélzete. Feliratozott fotó 9x12 cm / S.M.S. Satellit torpedo gunboat marines on the deck 12x9 cm
1
17215.

cca 1916 S.M.S. Satellit (1883-1920) torpedó romboló hadihajó fedélzete. Feliratozott fotó 9x12 cm / S.M.S. Satellit torpedo gunboat marines on the deck 12x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1890 Az S.M.S. Monarch, S.M.S. Prinz Eugen, S.M.S. Radetzky hadihajók egy-egy matróza műtermi csoportképen. Pola, Cesare Gallinaro kabinetfotó, kissé sérült / One marine from three different warships 11x17 cm
1
17216.

cca 1890 Az S.M.S. Monarch, S.M.S. Prinz Eugen, S.M.S. Radetzky hadihajók egy-egy matróza műtermi csoportképen. Pola, Cesare Gallinaro kabinetfotó, kissé sérült / One marine from three different warships 11x17 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz