Militária

Tételek száma: 276

1943 Vitéz Galánthay Glock Tivadar (1872-1956) vezérőrnagy, országgyűlési képviselő, tanár, festő, történész, a hajmáskéri katonai főreáliskola egykori parancsnokának fotója kitüntetéseivel, hátoldalon géppel írt, saját kézzel aláírt üdvözlettel, postán feladva, jó állapotban, 13×9 cm
17411.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

cca 1880-1890 Katonatiszt (százados) lövészbojttal, vizitkártya Liederhoffer Vilmos budapesti műterméből, 10,5x6,5 cm
17412.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

cca 1890-1900 6 db katonai témájú vizitkártya és kabinetfotó
17413.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1890-1930 8 db katonai témájú vizitkártya fotó
17414.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

ca 1915 Dunai Flottila S.M.S. Körös Érdekes fénykép: Az S.M.S. Körös matrózai megmártóznak egy forró nyári napon. A monitor zászlója (és szennyesei) lobognak a szélben. A folyó a Duna vagy a Dnyeszter vagy a Bug 1918-ban. 22,5 cm x 14,5 cm) Az Eredeti fotóról készül MODERN nagyítás /   Danube Fleet S.M.S. Körös Unusual and quaint photograph: Sailors from S.M.S. Körös go in for a dip on a hot summer day. The monitor, her flag (and laundry) fluttering in the wind, is anchored a short distance away. There is no date and no way of knowing whether the river was the Danube or, just possibly, the Dniester or the Bug in 1918. 22,5 cm x 14,5 cm Modern COPY
17415.

ca 1915 Dunai Flottila S.M.S. Körös
Érdekes fénykép: Az S.M.S. Körös matrózai megmártóznak egy forró nyári napon. A monitor zászlója (és szennyesei) lobognak a szélben. A folyó a Duna vagy a Dnyeszter vagy a Bug 1918-ban. 22,5 cm x 14,5 cm) Az Eredeti fotóról készül MODERN nagyítás /

Danube Fleet S.M.S. Körös Unusual and quaint photograph: Sailors from S.M.S. Körös go in for a dip on a hot summer day. The monitor, her flag (and laundry) fluttering in the wind, is anchored a short distance away. There is no date and no way of knowing whether the river was the Danube or, just possibly, the Dniester or the Bug in 1918.
22,5 cm x 14,5 cm Modern COPY

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Csata Jenő (1963- ), erdélyi magyar festő: Az SMS Szent István csatahajó. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 48x58 cm
17416.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

cca 1890-1900 ,,Szolgálati időm emlékül." Nagyméretű, színes litho emléklap, Ferenc József, Ferenc Ferdinánd és Frigyes főherceg arcképével, a Lánchíd és a budai királyi palota látképével díszítve. Bp., Leitner M. L. és Fia, sérült, a lap tetején hiánnyal, egyik sarkán ázásnyommal, 49x36 cm. Üvegezett fakeretben. Fenyédi (Székelyudvarhely mellett, Hargita megye) lakos hagyatékából.
17417.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1945 Bp., Barlay László leszerelési jegye, szakadásokkal
17418.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1916-1917 Großer Bilderatlas des Weltkrieges - 11., 12., 20., 25. Lieferung / A világháború képes atlasza - 11., 12., 20., 25. füzetek (4 db): Olaszország-Balkán, Németország, Franciaország, Belgium. München, F. Bruckmann kiadása. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, változó állapotban (többségében sérült), 31x38 cm
17419.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1916 Großer Bilderatlas des Weltkrieges - 18., 19. Lieferung / A világháború képes atlasza - 18., 19. füzetek (2 db): Balkán, Szerbia. München, F. Bruckmann kiadása. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kisebb sérülésekkel, 31x38 cm
17420.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1915-1917 Großer Bilderatlas des Weltkrieges - 8., 9., 13., 22., 23. Lieferung / A világháború képes atlasza - 8., 9., 13., 22., 23. füzetek (5 db): Keleti front, Románia, Lengyelország, Galícia. München, F. Bruckmann kiadása. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, változó állapotban (többségében sérült), 31x38 cm
17421.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1913 Elek Sándor cs. és kir. kamarás, századosnak címzett, viaszpecsétes boríték a komáromi várparancsnokságra, ajánlott bélyegzéssel
17422.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft