Játékok Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3344975
13410
488
Toys, board-games
2 db antik, kézzel színezett játék kártya, feltehetően XIX. sz. második fele, 11×6 cm 3341826
13411
488
15000
Toys, board-games
Régi Fekete Péter kártyajáték, 22 lap, nem teljes, egyen törésnyomokkal, kopásnyomokkal, 9x6 cm 3261907
13412
488
Toys, board-games
cca 19. sz. első fele, Ón utazó gyerekjáték, jelzett, m: 5 cm 3349776
13413
488
Toys, board-games
cca 1957 Állatvilág, 30 db képes kártya (6 lap hiányzik), Játékkártyagyár és Nyomda Bp., sérült kiadói papírtokban, a lapok jó állapotban, 11x8 cm 2938098
13414
488
2200
Toys, board-games
2 db PEZ cukorka adagoló Star Wars karakterekkel: R2D2 robot és Darth Vader 3326524
13415
488
Toys, board-games
Régi Monopoly játék kellékek 3324230
13416
488
Toys, board-games
2 darab játék műanyag baba esőkabátban, m: 17 cm alatt 3307960
13417
488
Toys, board-games
Lemezárugyár Versenyautó, h: 8 cm 3324248
13418
488
Toys, board-games
1993 Mattel Barbie katalógus. 3349496
13419
488
Toys, board-games
Magic the Gathering Zendikar Rising kártyajáték, tele doboz, jó állapotban, 18x8x11 cm 3273040
13420
488
Toys, board-games
9 darab ólomkatona, festett, m: 2,5-5 cm 3318563
13421
488
8500
Toys, board-games
5 db Matchbox jelzett fém kisautó 7-14 cm ig Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft