Fotó Tételek száma: 657
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3349306
16306
488
Photo
cca 1890 Fiatal lány magyaros ruhában, keményhátú fotó Oldal István nagybecskeri műterméből, 10,5×6,5 cm 3349295
16307
488
Photo
cca 1880 Michailovits Kornél Bács-Bodrog vármegye alispánja kitüntetéseivel, keményhátú fotó Rechnitzer János újvidéki műterméből, 10,5×6,5 cm 3348071
16308
488
Photo
cca 1865-1900 4 db erdélyi műteremben készült keményhátú portré (Egey és István Szatmár, Berky Dezső Szatmár, Dunky Kolozsvár, Ferencz és Társa Kolozsvár), 7,5×4,5 és 10,5×6,5 cm 3347471
16309
488
Photo
cca 1900 Focimérkőzésen készült 2 db keményhátú fotó, 9×12 cm 3242259
16310
488
Photo
cca 1890-1900 Csecsemő (kisbaba) és fiatal férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Drescher valamint Csillagi és Rutkai aradi műterméből, kissé kopott, karton foltos, 10,5×6,5 cm körüli méretben 3306111
16311
488
Photo
cca 1875 Női portré, keményhátú fotó Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kopásnyomokkal, 10,5×6,5 cm 3265130
16312
488
Photo
cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm 3284406
16313
488
Photo
cca 1870-1880 Fiatal lány portréja, keményhátú fotó Licskó selmeci műterméből, 10,5×6,5 cm 3265031
16314
488
Photo
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között 3284440
16315
488
Photo
cca 1865 Családi portré, keményhátú fotó Funk Ignác nagykikindai műterméből, 10,5×6 cm 3242262
16316
488
Photo
cca 1890-1900 Férfiportré, keményhátú fotó Ferenczy Lukács székelyudvarhelyi műterméből, kissé kopott, 11×6,5 cm körüli méretben 3284345
16317
488
Photo
cca 1880 Kislány portréja, keményhátú fotó Plohn Illés hódmezővásárhelyi műterméből, 10,5×6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft