Festmények és grafikák Tételek száma: 714
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3300660
10356
488
48000
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (25/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! Szélén képet nem érő törésnyommal. / screenprint on paper, signed and numbered (25/75) on the reverse, 3313032
10357
488
Kaveczky Zoltán (1897-1965)-Péczely Antal (1891-1944): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, gyűrött. Sérült fakeretben, 21,5×29,5 cm 3312027
10358
488
26000
Kovács Elemér (-): Gázlón (lovak). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm 3307866
10359
488
26000
Kernstock Ágoston (működött a XX. sz. első felében, Kernstok Károly rokona): Táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Mihály Géza budapesti képkeretező 1930-40 körüli címkéjével. 23,5x38,5 cm 3273091
10360
488
Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1986. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm 3273120
10361
488
9500
Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1991. Akril, papír. Jelezve lent. Üvegezett fakeretben. 65x103 cm 3279249
10362
488
32000
Kardos János (1946-2018): Ádám és Éva. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3278384
10363
488
4200
Kottek Péter (1955-): Az univerzum ura, avagy beteg a föld (anamorfózis). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (I/2), 39,5×24,5 cm 3145790
10364
488
Koppány Frigyes (?-?): Színes oszlopok, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16,5 cm 3233358
10365
488
900
Keleti Jenő, ifj. (1943-): Kastély. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/10), lap széle sérült és kissé foltos, 27,5×34 cm 3136551
10366
488
80000
Kántor Andor (1901-1990): Utcarészlet. Olaj, vászon, jjl: Kántor Andor. 61,5x75,5 cm, keretezett, jó állapotú. 2939746
10367
488
42000
Joseph Kádár (1936-2019): Színek, 1996. Szitanyomat, fa, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 22x85,5 cm / screenprint on wood, signed Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft