Festmények és grafikák Tételek száma: 714
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3182156
10551
488
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 32×28,5 cm 2956324
10552
488
32000
Rácz Sándor (1874-): Lányok népviseletben. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 42×58 cm 2877064
10553
488
40000
Rupert Rosenkranz (1908-1991), 2 db mű: Párizsi részlet, Arc de Triomphe és mecset, 1954. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 39x29 cm. / Rupert Rosenkranz (1908-1991), German painter, 2 pcs of artwork: Paris, Arc de Triomphe and mosque, 1954. Watercolour on paper, signed. In passepartout. 39x29 cm. 2750417
10554
488
Rác András (1926-2013): Geometrikus kompozíció (Szentendre). Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel. 50x35 cm 3191125
10555
488
Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Talány (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (9/10). Lapszéli apró szakadásokkal. 29x22 cm. 3068843
10556
488
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, lap teteje kissé sérült, 40x30 cm 3135399
10557
488
36000
Ruzicskay György (1896-1993): Tájkép mezőgazdasági épülettel. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 25x32,5 cm, keretben, üvegezett, enyhén sérült. 3258679
10558
488
42000
Réti Zoltán (1923-2018): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm 3258565
10559
488
Réti Zoltán (1923-2018): Érsekvadkerti táj. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 30,5×46,5 cm 3244245
10560
488
28000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Emlék, 2004. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, hátoldalán Rubint Ávrahám Péter autográf feliratával, 117,5×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 2245462
10561
488
55000
Rácz András (1926-2013): Villanás. Zománcfesték, papír, kartonra kasírozva, jelzett (R), 59x84 cm 3311004
10562
488
3800
Rákosy Anikó (1948-): Tükörben, 1988. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, üvegezett fakeretben, 38x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft