Festmények és grafikák Tételek száma: 714
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3350198
10258
488
15000
Horváth Attila (1940-): Ének. Olaj, farost, jelezve balra lent. Apró felületi karcolásookal. Fakeretben. 62x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 3349997
10259
488
Horn Antal (1882-?): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 19,5x25 cm 3351983
10260
488
Herman Lipót (1884-1972): Balaton.Színezett rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 28,5×34,5 cm 3351995
10261
488
Friedensreich Hundertwasser (1928-2000): Autó piros esőcseppekkel. Kollotípia, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán leírással. Üvegezett fakeretben, 27×20,5 cm 3345257
10262
488
Hertay Mária (1932-2018): Villamos a Duna-parton (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé foltos. 19,5x29 cm 3345976
10263
488
Halbauer Ede (1934-): Önexploráció IV. Ofszet, papír, jelzett, művészpéldány EA V/IX számozással. 33x48 cm. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 3341462
10264
488
Bruno Héroux (1868-1944): Keleti női táncosok (erotikus grafika). Rézkarc, papír, jelzett, 20x14 cm 3340677
10265
488
9500
Hincz Gyula (1904-1986): Páros (cím nélkül), rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 19,5×29,5 cm 3345138
10266
488
Horváth Ákos (?- ): Ahrimán ménje. Litográfia, papír, jelzett, számozott (L/IV). Paszpartuban, részben hullámos, a paszpartun a művész autográf ajándékozási soraival, 30x20,5 cm 3342901
10267
488
Hermann Zoltán (1954-): Virág. Színes rézkarc, papír jelzett. Számozott: 10/15, üvegezett fakeretben. Paszpartu kissé foltos. 11,5x8,5 cm 3343315
10268
488
Haász Ágnes (1951-): Áramlás, 2016. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (15/20). Hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. 44x64 cm 3297078
10269
488
Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Rózsaszín-lila táj, 1951. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával és ázásnyommal, 50×35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft