Festmények és grafikák Tételek száma: 714
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3246841
10173
488
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 5 db mű: Női akt, városképek és tájak (Mosdós, Piran, stb.) . Klf. technikák (monotípia, filctoll, golyóstoll, ceruza stb.), papír, kettő kivételével mind jelzett, részben lapszéli apró szakadásokkal és sérülésekkel, 21x29,5 és 30x42 cm közötti méretekben 3350207
10174
488
19000
Diósy Antal (1895-1977): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 44x34 cm 3348109
10175
488
Dunai Imre (1939-2004): Egymásra mutogatók (karikatúra). ?Tus, papír, jelzett. Rau Tibor (1934-2009) karikaturistának szóló ajánlással 1993-ból. Lapszéli apró foltokkal és apró szakadással. 20x26,5 cm 3343258
10176
488
Duricic, Vesna (-): Reflexió (Refleksija), 2006. Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, számozott (8/10). 19,5x20 cm 3343320
10177
488
Damó István (1951-): Megállj!, 2019. Szitanyomat, papír, jelzett. 11/15 számozással. 46×46 cm 3312456
10178
488
Dévényi Antal (1910-1989): Enteriőr ("Szoba virággal"), 1969. Vegyes technika, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a kiállítások jehyzékével. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm 3312154
10179
488
Ducsay Béla (1893-1967): Faluvége (. Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán töredékes hagyatéki pecséttel, hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, 31x48 cm 3307646
10180
488
4400
Dalos Viktória (1971-): Színes kép, 1995. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 20x31 cm 3258998
10181
488
D. Borbély Gizella (1920-1994) :Szekér. pasztell, papír, jelzett 36x48 cm 3258992
10182
488
D. Borbély Gizella (1920-1994) : 9 db vázlat és befejezett rajz pasztell, papír, vegyes technika, jelzettek 50x30 cm-ig 3258988
10183
488
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Fekete zenész. pasztell, papír. jelzett 48x31 cm 3258977
10184
488
15000
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Önarckép 1953. pasztell, papír. jelzett 27x23 cm cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft